Black Desert

MMORPG
Takip Et
9.4

Mükemmel

7.4

Kullanıcı

Black Desert Mobile’da Dark Knight Sınıfı İçin Ön Kayıtlar Başladı

Black Desert Mobile'a yeni sınıf olan Dark Knight için ön kayıtlar açıldı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Black Desert Mobile evrenine yeni sınıflar dahil olmaya devam ediyor. Yeni sınıfların gelmesiyle birlikte Maceracılara özel yeni ön kayıt etkinlikleri düzenleniyor. Bu hafta oyuna dahil olan yedinci sınıf ise en popüler sınıflardan biri olan Dark Knight oldu.

blank

Pearl Abyss bugün Black Desert Mobile’a dahil olmaya hazırlanan Dark Knight sınıfı için bir ön kayıt etkinliği düzenlediğini duyurdu. Maceracılar, Black Desert Mobile’a gelecek en popüler sınıflardan biri olan yedinci sınıf Dark Knight’ı artık deneyimleyebilecekler.

24 Mart tarihine kadar giriş yaparak yeni Dark Knight sınıfı için ön kayıt yaptıran Maceracılara özel ödül kutuları verilecek. Bu kutular, Maceracılar için mystical dereceli eşyalar da dahil olmak üzere özel ödüller elde etmelerini sağlayacak.

Black Desert Mobile’ın en çok ilgi gerek PvP özelliklerinden biri olan Siege War güncellendi. Önümüzde ki dönemlerde oyuncular tarafından oldukça büyük ilgi gören Siege War iki zaman dilimine sahip olacak. Bu zaman dilimi her sunucu için 19.00 – 21:00 ve 21:00 – 23: 00 saatleri arasında olacak.

Ayrıca diğer güncellemeler arasında oyuncuların daha fazla ürün üretmesini sağlayacak olan yüksek verimlilikle çalışmasını sağlayan Level 7’ye kadar kamp yapılarını yükseltme yeteneği bulunuyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol