Black Desert’ın Tüyler Ürpertici Cadılar Bayramı Etkinliği Başladı

Ülkemizde geniş bir kitleye sahip olan çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu Black Desert'ta Cadılar Bayramı yaşanıyor. Cadılar Bayramı temalı çeşitli oyunlar gizemli oyun alanında oynanabilecek. Detaylar haberimizde.

Koreli video oyunu geliştiricisi Pearl Abyss, Black Desert Cadılar Bayramı etkinliğini duyurdu. Bu yıl, çocukluk günlerini anımsatan Cadılar Bayramı temalı çeşitli oyunlar gizemli oyun alanında oynanabilecek.

Sevilen açık dünya MMORPG oyunu, Türkiye&MENA bölgesindeki oyunculara benzersiz bir deneyim yaşatmayı hedefliyor. Çılgın bilim insanı Marni, Cadılar Bayramı için 10 Kasım’a kadar bir dizi heyecan verici mini oyun ve görev içeren ürpertici bir Oyun Parkı inşa etti.

Black Desert Cadılar Bayramı, Mini Oyun ve Görevler İçeriyor

Black Desert Cadilar Bayrami Etkinligi

Maceracılar oyun parkında hayaletlerden kaçarken bir oyuncak ayıyı bulmak ve Kırmızı Işık, Yeşil Işık oyunu oynamak gibi çeşitli Black Desert Cadılar Bayramı etkinliklerinin tadını çıkarabilirler. Ürpertici Oyun Parkı şunları içeriyor:

Kırmızı Işık, Yeşil Işık, Maceracıların popüler çocuk oyununun heyecan verici bir versiyonunu oynamaları gerekmektedir.
Hayalet Ev, Maceracıların Ağlayan Çocuk’un oyuncak ayısını bulmak için hayaletlerden ve engellerden kaçmaları gereken bir oyun.
Geliştirilmiş Oog No. 4 vs No. 5, NPC Marcellin yakınlarında savaşan iki robot. Maceracılar, bir güç çekirdeğini robotlardan birine vererek kazananı tahmin edebilirler.
Doktor Marni Tarafından Gizlenmiş Hediyeler, Maceracıları, Marni’nin gizli hediyelerine götüren görevler.
Marni’nin Ürpertici Oyun Parkı’nı Keşfet!, Büyücü Hayaletçik Peti de dahil çok sayıda ödül sunuyor.

Black Desert etkinlik

Bu ürpertici etkinlik boyunca daha fazla oyun içi etkinlik de gerçekleşecek. Cadılar Bayramı Giriş Ödülleri Etkinliği, balkabağı şekerleri ve bir cosplay kutusu da dahil olmak üzere özel ikramlar sunacak. Diğer ödüller de özel Cadılar Bayramı temalı Kadim Kara Ruh’un Macerası oyunu oynanarak elde edilebilecek.

Ayrıca, Black Desert Ücretsiz Hediye Paketi şimdi Steam ve resmi web sitesinden indirilebilir. Hediye paketi, Parıltılı Anılar Klasik Kutusu, Kamasylve Kutsaması (7 Gün), ve Envanter Slotu +8 Genişletme Kuponu gibi eşyaların da dahil olduğu 95 TL değerinde özel ürünler sunuyor.

Black Desert Ücretsiz Hediye Paketi İndirmeye Sunuldu

Black Desert Cadılar Bayramı
PC’ye özel Ücretsiz Hediye Paketi, resmi web sitesi ve Steam üzerinden hemen alınabilir.

Black Desert Cadılar Bayramı etkinliği hakkında daha fazla bilgi için bu adresi ziyaret edebilirsiniz. Soluksuz bir savaş ve maceranın hüküm sürdüğü açık dünya MMORPG oyunu, konsol ve çeşitli platformlarda 20 milyon insan tarafından oynanıyor.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol