Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

BioShock 4 (Isolation) Geliştirme Süreci Zora Girdi

Yeni bir iddiaya göre 2K Games, BioShock Isolation olarak da bilinen BioShock 4'ün üzerinde çalışan ekibi yeniden yapılandırdığı için oyunun çıkış tarihi 2024 yılından sonraya sarkabilir.

Geçtiğimiz yılın kasım ayında BioShock 4‘ün logosunu, sunumunu ve kod adını (BioShock Isolation) sızdıran Oops Leaks adlı Twitter hesabı, önemli bir iddiada bulundu. Buna göre 2K Games, oyunun geliştirilmesinden sorumlu ekibi yeniden yapılandırma yoluna gitti. Projenin sonuçlarından ve hızından memnun olmayan şirket, 40 çalışanı ile yollarını ayırdı.

2K’nın ana şirketi Take-Two Interactive, yeni BioShock oyununu 2024’ün sonuna kadar piyasaya sürmeyi planlıyor. Fakat stüdyodaki sorunlar, çıkış tarihinin ertelenmesine yol açabilir. BioShock Isolation, Unreal Engine 5 motoru ile geliştiriliyor. 2K Games, oyunu 2022 mali yılının ilk çeyreğinde resmi olarak açıklamayı planlıyordu, ancak yaşanan aksaklıklar oyunun resmi duyurusunu da geciktirebilir.

BioShock 4 Çıkış Tarihi Gecikebilir

BioShock 4

Elbette, yukarıdaki iddialara ilişkin henüz resmi bir açıklama yapılmadı, ancak Oops Leaks’in önceden verdiği bilgilerin doğruluk oranını göz önüne aldığımızda, öne sürülenlerin gerçek olma ihtimali bir hayli yüksek.

Bu arada Netflix, geçtiğimiz günlerde BioShock’un filmini yapacağını açıkladı. Geliştirme aşamasının erken bir safhasında olan projenin çıkış tarihi ve oyuncu kadrosu henüz belli değil. Hem BioShock 4 hem de BioShock filmi hakkında yeni detaylar öğrendiğimiz takdirde sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.