Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Bekleyiş Sona Erdi: Bayonetta 3 Çıkış Yaptı

PlatinumGames ve Nntendo'nun uzun zamandır beklenen aksiyon oyunu, dünya çapında piyasaya çıkışını kutlamak için bir lansman fragmanı aldı.

İlk olarak 2017’nin sonlarında duyurulan Bayonetta 3 için bekleyiş uzun sürdü ve bu bekleyişin önemli bir bölümünde PlatinumGames ve Nintendo’dan oyunla ilgili çok az bilgi alabildiğimiz için bekleyiş daha da uzun geldi. Nihayet, hasret sona erdi ve oyun çıkış yaptı. Nintendo, lansmana özel bir fragman da yayınladı.

Bayonetta 3, sadece cadı eğitimi olan Viola isimli yeni bir oynanabilir karakterle değil, aynı zamanda Bayonetta’nın kendisinin çok sayıda farklı çok evrenli versiyonunun da mücadeleye girmesiyle, seri hayranlarının beklentilerini karşılamaya çalışacak. Mekaniklere gelirsek, serinin hayranlarının her zaman alışık olduğu türde akıcı aksiyonun yanı sıra, iblisleri çağırma ve kontrol etme gibi yeteneklerimiz olacak.

Bayonetta 3’te Ana Karakterimiz Viola

Bayonetta 3

Ana karakterimiz Viola, Bayonetta 3’te eğitim gören bir Umbra cadısı. Halihazırda deneyimli bir dövüşçü olmadığı, genel oyun tarzında kendini hemen gösterecek. Viola’nın dövüş stili, Bayonetta’nın gösterdiği dövüş stilinin inceliğinden çok, kullanılmayan potansiyelinin kaba gücüne dayanacak. Dolayısıyla, karakter tamamen farklı hissettirecek.

Bayonetta’ya kıyasla Viola’nın bir diğer önemli farkı ise Cadı Zamanını nasıl kullandığı olacak. Bayonetta’nın, saldırıları hassas zamanlamayla savuşturarak Cadı Zamanı’na eriştiği ve düşmanları ağır çekime gönderen Viola, saldırıları kesin zamanlamayla kılıcıyla engelleyerek Cadı Zamanı’nı kullanacak.

Bayonetta 3, yalnızca Nintendo Switch için 60 dolar fiyat etiketiyle çıkış yaptı. Yerel fiyatlandırma bulunmayan eShop‘ta oyunun güncel kura göre fiyatı ise vergiler haricinde 1.100 TL‘nin biraz üzerinde.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.