Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Beklenen Twitter Özelliği Nihayet Android’e Geliyor

Sosyal Medya kullanıcılarının göz bebeği Twitter, Android kullanan kişileri sevindirecek.

Twitter, mobil cihazlar için mükemmel bir şekilde yapılmış bir proje. Uygulama bazı sınırlamaları ve platformu başarısız kılan tüm sorunları aşmaya devam ederek sosyal medyada güç merkezi haline geldi. Platform yalnızca birkaç yıl önce karakter sınırını 140 harf daha artırmıştı.

Tüm bu yeniliklerine rağmen Twitter, uygulamasına daha fazla özellik eklemeye devam ederken son gelen sızıntı heyecan verici oldu. Şirket, nihayet Android kullanıcılarına tüm gönderiyi kopyalamaya zorlamak yerine tweet’lerden metin seçme olanağı veriyor.

Özelliğin Twitter’a Ne zaman Geleceği Bilinmiyor

Twitter

Platform, iOS için bir süredir tweet’lerden metin seçme özelliğini sürdürüyor. Bu da kolayca kelime aramayı veya bir parçayı kopyalamayı kolaylaştırdı. Ünlü sosyal ağ habercisi Jane Manchun Wong’a göre, aynı işlevsellik en sonunda Android’e de geliyor. Tek sorun, özelliğin ne zaman kullanıma sunulacağı konusunda henüz bir bilgi olmaması. Aslında ve herhangi bir sızıntıda olduğu gibi, bunun olmaması veya en azından Android kullanıcılarının umduğu şekilde olmaması ihtimali var.

Son birkaç yıldır platform özellikle daha fazla yenilikle genişletiyor ancak özelliklerin tümü maalesef ücretsiz olarak gelmedi. Bazıları, resmi olarak Twitter Blue olarak bilinen aboneliklere aitti. Bazı Android kullanıcıları bu yeni özelliği eski bir özellik olarak görebilir çünkü halihazırda Tweet‘lerden metin seçme olayı zaten gerçekleştiriliyordu.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.