Battletech’in Yeni Fragmanı Yayınlandı!

Battletech’in yeni fragmanı oyunculara sunuldu.

Yayıncılığını Paradox Interactive’in üstlendiği Battletech 24 Nisan’da sadece bilgisayar platformuna çıkış yapacak.

Battletech’in Yeni Fragmanı Yayınlandı 2

Uzay savaşlarına giriş yapacağımız oyunda robot üretecek ve geliştirmeye çalışacağız. Stratejinin ve taktiğin önemli olduğu oyunda bizleri aksiyon ve macera dolu bir yapı karşılayacak. Uzayda yolculuklar yapacak ve çeşitli gezegenlerde keşiflere katılacağız. Steam’de 61.00 TL gibi bir fiyat etiketine sahip olan yapım tek oyunculu ve çok oyunculu olarak oynanabilecek. Oyuncular tek oyunculu mod da sinematik sahneler ile hikayeye ortak edilecek ve oyuna adapte olmaları sağlanacak. Çeşitli görevlerinde yer aldığı oyunda, 3025 yılı yer alacak.

Teknolojinin gelişmişi olması ve kişiselleştirilebilir olması oyunculara birçok yeniliği sunacak. Oyuncular ürettikleri robotları kendileri kontrol edebilecek ve dilerlerse kişiselleştirebilecekler. Çıkışına bir aydan daha kısa bir süre kalan Battletech, dün yeni bir fragman ile gündeme geldi. Sinematik sahnelerin gösterildiği fragmanda hikaye hakkında da bazı ipuçları verildi. Oyunda aksiyon ve gerilim yüklü robotik savaşlar bizleri bekliyor olacak.

Dilerseniz oyunun Steam adresine buradan ulaşabilir, sistem gereksinimlerine ve daha fazlasına ulaşabilirsiniz.

Yayınlanan yeni fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.
Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol