Battlefield V’in Wake Island Haritası 12 Aralık’ta Yayınlanacak!

Battlefield V bu hafta yeni güncelleme alacak.

Günümüzün en çok oynanan oyunlarından bir tanesi olan Battlefield V battle royale modu ile oyunculara rekabet dolu anlar sunmaya devam ederken yeni haritası ile oyuncula nefes kesici anlar sunmaya hazırlanıyor.

Geçtiğimiz haftalarda da gündeme gelen oyunun efsanevi haritası Wake Island yakınd oyunculara sunulacak. Bugün PC Gamer’ın haberine göre Battlefield V 12 Aralık’ta ücretsiz bir güncelleme alacakmış. Bu güncelleme ile oyunculara Wake Island haritası sunulacak ve oyuncular yeni bir deneyim elde edeceklermiş. Battlefield 1942’nin efsanevi haritası olan Wake Island oldukça geniş bir alanı oyunculara sunacak.

Wake Island haritası üzerinde oyuncular bitki va kayaların yoğun olduğu bir arazi ile karşılaşacak, böylece bu arazi de daha iyi bir şekilde saklanabilecekler. Geniş bir alan üzerine inşa edilen harita da oyuncular ada üzerinde araçlar ile de dolaşabilecekler.

Genellikle düz bir yapıya sahip olan yeni harita okyanuslarla çevrili olacak. 12 Aralık’ta yayınlanacak olan ücretsiz güncelleme eşliğinde yeni harita oyuncuların beğenisine sunulacak. Güncellemenin dosya boyutu henüz duyurulmadı.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol