Battlefield Mobile’ın Oynanış Görüntüleri Sızdırıldı (Video)

Bir süre önce beta sürecine başlayan Battlefield Mobile'ın oynanış görüntüleri sızdırıldı.

Son dönemde çoğu kişi, PUBG Mobile benzeri oyunlar araştırıyor. Mobil FPS oyunlarına olan ilgi arttıkça, battle royale türüne yöneliş de ivme kazandı. Yakın zamanda bu yapımların arasına Battlefield Mobile da katılacak. Bu ayın başlarında Google Play Store’da yayınlanan bir liste sayesinde oyuna dair ilk ayrıntılar ortaya çıkmıştı.

Güneydoğu Asya’da Android cihazlarda erken test aşamasında olan Battlefield Mobile’ın oynanış görüntüleri sızdırıldı. MP1st tarafından yayınlanan videolarda, Grand Bazaar haritasındaki bir mücadeleyi görüyoruz. Bir başka klip ise F2000 ve SMAW silahlarının loadout ekranını gösteriyor gösteriyor.

Battlefield Mobile

Sızdırılan son videoda ise hareket halindeki bazı tanklar yer alıyor. Mobile FPS oyunları arasında iddialı bir yere sahip olması beklenen yapım, Endonezya ve Filipinler’deki Android cihazlarda test ediliyor. EA, ilerleyen dönemde testlere yeni bölgeler ekleyeceklerini ve oyun hazır olduğunda kullanıcıların ön kayıt oluşturmasına izin vereceklerini söylemişti.

Merakla beklenen oyun, özel Battle Pass’ler, koleksiyon kozmetikleri ve açılabilir öğeler sunacak. Bunların hepsi, mobil oyuna özel olacak. Battlefield Mobile, mobil cihazlar için özel olarak geliştirildiğinden, Battlefield’ın herhangi bir konsol veya PC sürümüyle çapraz oyun imkanı vermeyecek.

mobile FPS oyunları

Yayınlanan oynanış videolarından yola çıkarak Battlefield Mobile’ın görsel olarak oldukça etkileyici göründüğünü söyleyebiliriz. Büyük bir potansiyele sahip olan mobil FPS oyunu, Industrial Toys tarafından geliştiriliyor. Çıkış tarihi henüz belli değil, ancak oyunun 2022 yılında Android ve iOS için ücretsiz olarak yayınlanmasını bekliyoruz.

Battlefield Mobile’ın Sızdırılan Oynanış Görüntüleri

https://streamable.com/a1stj1
https://streamable.com/bg80ck
https://streamable.com/n5nttl
1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol