Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

 

Battlefield 6 İçin Yeni Sızıntılar Ortaya Çıktı

En son ortaya çıkan söylentilere göre Battlefield 6 bu yıl piyasaya sürülecek ve yakında oyun için yeni bir fragmanla 128 kişilik harita tanıtılacak.

Tanınmış bir Battlefield ve Call of Duty sızıntıcısı olan Tom Henderson, Battlefield 6 ile ilgili bazı yeni detayları paylaştı. Sızıntıya göre, Battlefield 2021 (BF6 olarak adlandıracağız) fragmanı bir ıssız ada haritasını gösterecek.

Battlefield 6

Ayrıca oyunda doğal hava felaketleri yaşanacak. Fragmanda bir kasırga / fırtına olayı ve bir roket fırlatma etkinliği olacak. Ek olarak, büyük olasılıkla 6-8 pilotluk Osprey uçağı bulunacak. Sadece bu da değil, ortaya çıkan sızıntıya göre yeni bir harita bulunacak ve bu harita 128 oyunculu bir harita olacak, yani oyunun 64v64 savaşları destekleyeceği anlamına geliyor. Bu da kalabalık online oyunları seven oyuncular için bulunmaz bir nimet niteliğinde olacaktır.

Battlefield 6 için yayınlanacağı söylenen yeni fragmanda ayrıca daha birçok bilgi olacağı söyleniyor ancak nelerin olacağına dair herhangi bir bilgi verilmedi. Açıkçası biz oyunun oynanışı, mekanikleri ve daha önce ortaya atılmış olan söylentiler arasından, yıkılabilir duvarların olup olmayacağını merak ediyoruz. Şahsen büyük bir savaş oyunu oynuyorsak bence o duvarlar patlama ile yok olmalı.

Şimdi her zaman olduğu gibi, okuduğunuz her şeyin söylentiden ibaret olduğunu unutmayın. Resmi fragman yayınlanana kadar bunların doğru olup olmadığını bilmiyoruz.. Yine de, bilgi sızdıran kişinin sicili göz önüne alındığında, bunun yasal bilgi olduğunu varsayabiliriz.

Battlefield 6, söylenene göre bu yıl içerisinde piyasaya sürülecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.