Battlefield 5’e DLSS Desteği Geliyor

Battlefield 5'e önemli bir güncelleme geliyor.

DICE bugün Battlefield 5’e 12 Şubat tarihinde gelecek olan güncellemenin notlarını paylaştı. Yama notlarına göre bu güncellemeyle birlikte çeşitli netcode sorunları düzeliyor. Aynı zamanda haritalar ve kara araçları üzerinde de genel geliştirmeler yapılıyor. En önemlisi ise Battlefield 5’e dört kişi co-op desteği ekleniyor ve DLSS desteği geliyor.

Yeni güncellemeyle birlikte Battlefield 5’e yeni co-op modu Combined Arms ekleniyor. Bu modda zorlu yapay zeka düşmanlara karşı arkadaşlarınızla birlikte mücadele edeceksiniz ve multiplayer kısmına geçmeden önce yeteneklerinizi gelitşirebileceksiniz. Oyuncular bu modu tek başına da oynayabilecek, üç arkadaşıyla beraber co-op şekilde de oynayabilecek. Toplamda 8 PvE görevi olacak ve dört harita üzerinde farklı görevler, farklı objektifler bizi bekleyecek.

En ilginci ise Battlefield 5’e 12 Şubat güncellemesiyle gelen optimizasyon güncellemeleri. DXR ray-tracing üzerinde çeşitli performans optimizasyonları yapılacak ve oyuna NVIDIA DLSS teknolojisi eklenecek. Bu sayede Battlefield 5’in genel oyun performansı artarken, aynı zamanda görsel kalitesi de geliştirilecek. Daha önce Final Fantasy XV’de de kullanılan DLSS büyük fark yaratmıştı.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol