Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Battlefield 2042 Skor Tablosu Yakında Güncellenecek

Battlefield 2042, bir sonraki büyük yamada gerçek bir skor tablosu alacak ancak çok istenen özellik lansmandan aylar sonra da gelmeyecek.

DICE, Battlefield 2042‘ye gerçek bir skor tablosu ekleyerek çok istenen özelliği oyunun çıkışından aylar sonra getirecek. Battlefield 2042, oyunu bozan hatalar, eksik özellikler ve genel olarak cansız bir deneyim dahil olmak üzere zorlu bir lansmandan muzdaripti. DICE, en son FPS oyununu rahatsız eden çok sayıda sorunu gidermek için bir dizi güncelleme sözü vermiş olsa da, oyun birçok hayranın ağzında ekşi bir tat bıraktı.

Battlefield 2042’deki genel olarak olumsuz kullanıcı deneyimi, birçok kişinin Steam’de geri ödeme talep etmesine neden oldu ve 14 günlük geri ödeme politikasına rağmen Steam, kullanıcılara iade yaptı. Oyuncular genellikle geri ödeme talep etmek için on dört günlük bir süre ile sınırlı ancak oyunun birçok sorunu Steam’in politikasını değiştirmesine neden oldu. Battlefield 2042, hatalarından çok, arzulanan çok şey bırakan eksik özelliklerden de muzdarip. Silah çeşitsizliğinden, temel Battlefield özelliklerinin tamamen yok olmasına kadar, deneyim haklı olarak kınandı. Kaybolan skor tablosunda özellikle sorunlu bir nokta vardı ve hayranlar, DICE’ın minimum puanlama özelliklerine eklenmesini talep ediyordu.

Battlefield 2042’nin Skor Tablosu Yenilenecek

Battlefield 2042

Twitter’daki Battlefield Direct Communication‘a göre Battlefield 2042, Şubat ayının ortasından sonuna kadar çıkacağı söylenen 3.3 Güncellemesinde gerçek bir skor tablosuna sahip olacak. Yenilenen skor tablosu, sunucuların en iyi oyuncularının puanlarını gösterecek. Yeni skor tablosu ayrıca takım arkadaşlarının puanlarını ve yakındaki oyuncuların puanlarını da gösterecek. Yenilenen pano ayrıca öldürme, asist, dirilme, ele geçirme ve savunma gibi oyun moduna bağlı olarak değişen diğer faydalı bilgileri de gösterecek.

Büyük bir fetih maçı için devam eden bir skor tablosu olan Battlefield Direct Communication’ın Twitter hesabı tarafından sağlanan ilk bakışta, gerçek skor tablosu şerit ilerlemesi ve diğer oyuncu bilgilerini de içerecek. Skor tablosu sonraki güncellemelerde daha fazla iyileştirme alacak ancak gelecekte hangi yinelemelerin dahil edileceği onaylanmadı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.