Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

CSGO’ya Battlefield 2042 Çıkartmaları Eklendi

Battlefield 2042'nin resmi çıkışından bir gün önce Valve ve DICE arasında bir işbirliği olduğunu öğrendik. Battlefield'ın son bölümünün reklamını yapan çıkartmalar CS:GO'da görünecek.

Büyük çevrimiçi nişancı markaları arasında bu tür işbirlikleri çok sık olmaz. Battlefield 2042‘nin lansmanına bir günden az bir süre kaldı ve yeni BF ile CS:GO arasındaki şaşırtıcı işbirliğini bugün öğrendik.

Valve’nin FPS oyunu, en son EA DICE oyununa atıfta bulunan çıkartmaları olan bir kapsül aldı. Beklenmedik ortaklık, diğer kanalların yanı sıra Twitter üzerinden duyuruldu.

Battlefield 2042

Battlefield 2042 ile CSGO İşbirliği

Aşağıda, Counter-Strike resmi hesabından bir mesaj alıntılıyoruz:

“Bugün, 19 Kasım’da piyasaya sürülen Battlefield 2042’den 12 benzersiz tasarım içeren Battlefield 2042 Sticker Capsule’ü göndermekten heyecan duyuyoruz!”

BF 2042’nin arkasındaki ekip aynı şekilde yanıt verdi ve aynı zamanda sosyal medyalarında işbirliği konusunu gündeme getirdi:

CS:GO bizi çok seviyor, bizi oyunlarının içine bir çıkartma kapsülü gibi koyuyorlar. Biz onları çok seviyoruz, Hourglass haritası alında de_dust2042.”

Çıkartma kapsülü, 12 farklı desene sahip 17 yeni çıkartmaya sahip. On tanesi kağıt (en yaygın), dördü nadir hologram çıkartmaları ve üçü (en nadir) folyolu.

Battlefield 2042

Bu hamle bazı CS:GO hayranlarını en yeni Battlefield’a çekecek mi? Bu zor bir soru; Kesinlikle hem Valve hem de EA aktif oyuncu tabanlarını artırmayı çok isterdi ancak bu oyunların çok farklı olduğunu unutmayın.

Tıpkı Dust 2’deki her bomba yerleştirme meraklısının Battlefield’ın “gündelik” ve hızlı doğasını sevmeyeceği gibi, BF’nin her hayranı bugünün standartlarına göre biraz hantal olan CS:GO’yu sevmeyecek. Yine de, her iki şirket için de ilginç bir hareket ve kim bilir belki gelecekte daha çok ortaklık görebiliriz?

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.