Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Battlefield 2042 İçin Dead Space Etkinliği Başladı

DICE tarafından oyunculara sunulan savaş odaklı nişancı aksiyon oyunu Battlefield 2042 için yepyeni bir güncelleme yayınlandı.

DICE tarafından oyunculara sunulan savaş odaklı nişancı aksiyon oyunu Battlefield 2042 için yepyeni bir güncelleme yayınlandı. 7.4.0 sürüm güncellemesi ile karşımıza çıkan yeni paket içerisinde oyun içi ayarlar, çeşitli değişiklikler, silah güncellemeleri, kozmetikler, yeni etkinlikler ve çok daha fazlası yer alıyor. Aynı zamanda Dead Space içeriklerinin de bizlere sunulduğunu aktarabiliriz.

7.4.0 güncellemesi 9 Temmuz itibarıyla yayınlandı ve 7. sezonu temsil eden büyük bir gelişme oldu. Karşımıza çıkan bu pakete daha yakından bakacak olursak, Dead Space serisine dayanan yeni bir zaman sınırlı etkinlik sunuluyor. Etkinlik 9-16 Temmuz tarihleri arasında mevcut olacak ve 4 kişilik takımla çevreye karşı kapışabileceğiniz bir oyun modunda düşman dalgalarıyla mücadele edeceksiniz.

Battlefield 2042 İçin Zaman Sınırlı Etkinlik

Battlefield 2042 için yayınlanan yeni güncellemede, Redacted’ın batı ucundan başlayarak haritanın en doğu ucuna sızmak için bir asansör çağırabiliyor ve bu esnada görevleri tamamlamanız gerekiyor. 8 farklı sektörde savaşabileceğiniz yeni etkinlik kapsamında çok özel ödüller kazanabiliyorsunuz. Ayrıca SRAW’ı diğer roketatarlarla uyumlu hale getiren bir iyileştirme de yer alıyor.

Battlefield 2042

Öte yandan güncelleme bir dizi araç dengeleme değişikliği ve düzeltmeler getiriyor. Örneğin Jets 35mm topunun askerlere çok az hasar vermesi sorunu çözülmüş durumda. Ayrıca SU57’nin üçüncü şahıs yakınlaştırmasının F35’ten farklı olması sorunu da ortadan kaldırılmış. Bu tür düzenlemelerle beraber oyun daha akıcı ve oynanabilir hale geldi.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan yeni güncellemeyi indirmek için Steam ve EA App uygulamasından oyuna başlatmanız yeterli olacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.