Battlefield 2042 Açık Betası İçin Tarih Belli Oldu

EA, Battlefield 2042 açık betasının eylül ayında başlayacağını duyurdu. Detaylar haberimizde.

EA, dün gerçekleştirdiği EA Play etkinliği sırasında Battlefield 2042 ile ilgili yeni detaylar açıkladı. Amerikalı video oyun devi, yeni FPS oyunun açık betasının eylül ayı içerisinde başlayacağını duyurdu.

Bununla birlikte Battlefield 2042 açık betası, herkese aynı anda sunulmayacak. EA tarafından yapılan açıklamaya göre PC, Xbox veya PlayStation platformlarında aktif bir EA Play abonesiyseniz veya Battlefield 2042’nin herhangi bir sürümünü ön sipariş verirseniz, betaya erken erişim elde edeceksiniz.

Battlefield 2042 Açık Betası Eylül Ayında Başlayacak

Battlefield 2042 açık betası ne zaman

Daha önce bildirdiğimiz gibi EA Play sırasında Battlefield Portal’ın duyurusu da yapıldı. Yeni mod, oyunculara ikonik serinin eski haritalarında oynama imkanı tanıyacak. Tabii bu lokasyonlar hem mekan tasarımı hem de grafik kalitesi anlamında yenilenmiş olacak. Oyuncular ayrıca başka oyuncuların yarattığı haritaları da deneyimleyebilecek.

Battlefield 2042, 22 Ekim’de PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X / S platformları için çıkacak. Kült serinin yeni halkası, 128 oyuncu desteği, dinamik hava durumu, doğal afetler, son teknoloji silah ve araçlar gibi çok sayıda yenilik barındırıyor. Battlefield 2042 sistem gereksinimleri için buraya tıklayabilirsiniz.

Battlefield 2042 açık betası hakkında yeni bilgiler açıklandığı takdirde sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Dilerseniz, bu yılın geri kalanında piyasaya sürülecek tüm oyunlara göz atmak için buradaki sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol