Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Barbie Filminden İlk Kareler Paylaşıldı

Warner Bros.'un yapımını üstlendiği Barbie filminden yeni fotoğraf geldi. Başrol Ryan Gosling'in Ken halinin yer aldığı fotoğraf, alay konusu oldu.

Film yapımcısı Greta Gerwig’in yakında çıkacak olan Barbie filminde yer alan oyuncuların nasıl görüneceği oldukça merak konusuydu. Margot Robbie‘nin nasıl görüneceğini daha önce paylaşan Warner Bros., Twitter hesabında Ryan Gosling‘, Ken olarak gördüğümüz ilk fotoğrafı yayınladı. Robbie ve Gosling’e Kate McKinnon, Simu Liu, America Ferrera, Alexandra Shipp, Will Ferrel ve Issa Rae eşlik edecek.

Barbie film projesi yaklaşık 10 yıl önce duyurulmuştu ve duyurulmasından yaklaşık 7 yıl sonraya kadar hiç ilerleme gösteremedi. Oturamayan kadro ve yanlış çekimlerle birçok yıl boşa gittikten sonra nihayet film 2019’da ilerleme kaydetmeyi başardı. Mattel’in Başkan Yardımcısı Tim Kilpin, ”Barbie, 50 yılı aşkın bir süredir çocukları eğlendirdi ve çocukların yaratıcılıklarına ilham verdi.” dedi.

Barbie Filmi 2023 Yılında Çıkış Yapacak

Barbie Filmi

Margot Robbie, Variety ile 2019 yılında yaptığı bir röportajda; ”Dünyaya biraz pozitiflik katmak ve küçük çocuklar için ilham verici olmak istiyorum. Bu nedenle bu Barbie filmi projesinin de oldukça iyi bir fırsat olduğunu düşünüyorum.” demişti. Açıklanan bilgilere göre Barbie 21 Temmuz 2023‘te sinemalarda gösterime girecek. Yakında çıkacak bir Amerikan romantik komedi filmi olan Barbie’nin yönetmenliğini Greta Gerwig üstlendi.

Filmin senaryosunu Noah Baumbach kaleme aldı. Barbie, bir dizi animasyon filmi ve televizyon dizisinden sonra moda bebeğine dayanan ilk canlı aksiyon filmi. Ancak şimdiden gelen tepkiler oldukça garip. Özellikle Gosling, Ken görünümüyle sosyal medyada alay konusu oldu.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.