Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Bannerlord İçin Hazırlanan Game of Thrones Modu Bitmek Üzere

Game of Thrones ve Mount & Blade 2: Bannerlord hayranları, romanlardan ve dizilerden bilinen Westeros diyarında tartışılan oyunu oynamamızı sağlayan başka bir mod yarattı.

Mount & Blade II: Bannerlord, A Song of Ice and Fire roman serisinden ve popüler HBO şovu Game of Thrones’tan bilinen Westeros topraklarında oynamamızı sağlayan başka bir toplam dönüşüm modu aldı. KingOfTheN0rth tarafından oluşturulan mod, şuan deneme aşamasında ve NexusMods‘tan indirebilirsiniz.

Bunun Game of Thrones dünyasını Bannerlord‘a getiren ilk değişiklik olmadığını belirtmekte fayda var. Geçen yıl Mayıs ayında benzer bir mod olan A Wist of Fate çıkmıştı. Ancak bu çalışmalar arasında temel bir fark var. Onlardan daha yaşlı olanların eylemi, Robert’ın Targaryen’e karşı yaptığı darbenin başarısız olduğu Westeros’un alternatif bir versiyonunda gerçekleşiyor. Bu yüzden bu, Game of Thrones’a bir tür alternatif evren gibi. Buna karşılık, bugün anlattığımız mod, serinin hayranları tarafından iyi bilinen bir gerçeklikte geçiyor. Beş Kralın Savaşı sırasında (ilk sezonun / cildin hemen ardından).

Mount Blade II Bannerlord Game Of Thrones Modu 2

Şimdilik, mod esas olarak Westeros bölgesini sunuyor, ancak zamanla diğer kıtalar ve hizipler ortaya çıkabilir. Zaten oynanabilir olmasına rağmen, modifikasyonun şimdilik bitmiş bir iş olarak kabul edilemeyeceğini belirtmek gerekir. Yaratıcılar modun %75’nin bittiğini düşünüyorlar.

Modun kurulumu çok kolay(sadece tüm dosyaları oyunun ana dizinine kopyalayın). Trial of the Seven Kingdoms, Bannerlord’un tüm sürümleriyle (Steam, Epic Games Store ve GOG) çalışıyor, ancak ne yazık ki şimdilik en son e1.5.6 güncellemesiyle uyumlu değil. Yaratıcılar üzerinde çalışıyor. Geliştiricilerle geri bildirim paylaşmak isterseniz, onları Discord’da bu kanalda bulabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.