Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Back 4 Blood 10 Milyon Oyuncuya Ulaştı

Turtle Rock Stüdios'un geliştirdiği Back 4 Blood büyük bir başarı yakaladığını açıkladı.

Turtle Rock Studios, Back 4 Blood‘ın ilk büyük genişleme paketi olan Tunnels of Terror‘ün 12 Nisan’da yayınlanacağını duyurmuştu. Şimdi ise stüdyo, oyun için devasa bir oyuncu sayısı da paylaştı. Yayıncı Warner Bros, şimdiye kadar 10 milyondan fazla kişinin Back 4 Blood oynadığını ve 2021 yılında konsollarda en çok satan marka haline geldiklerini söyledi. Oyun, yalnızca Xbox Game Pass aracılığıyla kullanılabildiği için söylenen sayı kadar çok satmadı fakat yine de bu oyuncu sayısı büyük bir başarı gibi duruyor.

Tunnels of Terror genişletmesi, Back 4 Blood‘ın Ultimate ve Deluxe sürümlerine ayrıca Annual Pass’e dahil olacak. Fiyatlandırma ise henüz onaylanmadı. Bu eklenti, diğer eklentilerin yanı sıra Ridden Hives etkinliği, yeni oynanabilir Cleaners ve Ridden gibi ek karakterleri ve silah kozmetiklerini içeriyor.

Back 4 Blood’a Ultra Zorluk Ayarı Geliyor

back 4 blood

Ridden Hives, Warped Ridden şeklinde adlandırılmış düşmanlarla dolu yedi farklı zindanı keşfetmek için bir araya gelen oyuncuları kapsıyor. Ek olarak, ücretsiz ve herkese açık olacak olan bu etkinlik dışında ultra zorluk sağlayan No Hope zorluk ayarı da genişleme paketi ile birlikte geliyor.

Ayrıca Turtle Rock, herkesin oynayabilmesi için bir partideki yalnızca bir oyuncunun ek paketi satın alması gerektiğini doğruladı. 10 milyon oyuncu ile ilgili olarak, Turtle Rock patronu Steve Goldstein, bunun stüdyo ve oyun için tarihi bir olay olduğunu söyledi. Back 4 Blood‘ın 2021’de piyasaya sürülmesinin ardından Turtle Rock, Tencent tarafından satın alındı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.