Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Babylon’s Fall Anlık Oyuncu Sayısı 1’e Düştü!

Square Enix, Babylon's Fall'u bu yılın Mart ayında yayınlamıştı.

PlatinumGames’in canlı hizmet oyunu Babylon’s Fall, bu hafta başlarında yalnızca 1 eşzamanlı oyuncuya düştü. VGC tarafından bildirildiği üzere, Square Enix’in yayınladığı oyun için SteamDB verileri, 4 Mayıs gece yarısı oyunun yalnızca bir eşzamanlı oynatıcıya sahip olduğunu, yani o sırada PC’de yalnızca bir kişinin oyunu oynadığını gösterdi.

Babylon’s Fall, PS4 ve PS5’te de yayınlandı ancak şu anda bu konsollarda aktif oyuncu sayıları için veri yok. Veriler ayrıca oyunun son 30 günde ortalama 62 oyuncuya sahip olduğunu ve oyunun başladığı ay olan Mart ayında en yüksek oyuncu sayısının 1.166 olduğunu gösterdi. Bu küçük sayılara rağmen, oyunun resmi Twitter sayfasında, oyunun geliştirme sürecinin devam edeceğini açıklandı.

Babylon’s Fall’ın Durumu İç Açıcı Değil

Babylon's Fall
Oyunun en yüksek oyuncu sayısı 1179 oldu.

Square Enix ayrıca oyunun geliştirilmesiyle ilgili, görseller, insanların oyunu ne kadar süredir oynadığı ve oyunun hangi sürümünü satın aldıkları hakkında sorular soran bir anket de paylaştı. Yayın gününde (3 Mart) Babylon’s Fall 1.179 eşzamanlı oyuncuyla zirveye ulaşırken, bir başka Square Enix canlı hizmet oyunu olan Marvel’s Avengers, PC’de lansman gününde 30.000’den fazla oyuncuya sahipti ve Square Enix bu oyunu “hayal kırıklığı yaratan bir sonuç” olarak nitelendirdi.

Yayınlanma tarihi itibariyle SteamDB, Babylon’s Fall’un son yedi gün içinde 77’ye ulaşan yüksek bir sayı ile yaklaşık 50 aktif oyuncuya sahip olduğunu gözler önüne serdi. Square Enix haberlerinde başka bir yerde şirket, Tomb Raider ve Deus Ex gibi mülkler de dahil olmak üzere batı geliştirme kolunun çoğunu Embracer Group’a satacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.