Avatar MMORPG Oyunu Duyuruldu!

Disney ve Tencent, iOS ve Android cihazlar için bu yıl piyasaya sürülecek olan MMORPG türündeki Avatar: Reckoning'i duyurdu.

James Cameron’ın sinemada devrim yaratan ikonik filmi Avatar mobil oyun oluyor. PUBG: Battlegrounds ve PUBG: Mobile’ın yayıncısı Tencent ve Hollywood’un en büyük stüdyolarından Disney, iOS ve Android cihazlar için Avatar Reckoning‘i duyurdu.

MMORPG türündeki oyun, Avatar dünyasının daha önce hiç görülmemiş kısımlarını tek oyunculu hikaye görevleri, PVP veya kooperatif modlarıyla keşfetmenizi sağlayacak. Tencent ve Disney tarafından yapılan basın açıklamasında, “Yurtlarını savunmak için savaşan yeni Na’vi klanlarıyla tanışın, ayın kaynaklarını sömürmek isteyen güçlü BKA birlikleriyle savaşın ve muhteşem uzaylı yaratıklarla karşılaşın” ifadeleri yer alıyor.

Avatar Reckoning Android ve iOS’e Geliyor

Avatar Reckoning

Avatar Reckoning ile ilgili henüz bir görüntü veya video paylaşılmadı. Oyun, World of Kings ve Naval Creed’i yapan Çinli stüdyo Archosaur Games tarafından geliştiriliyor. Bu arada yayınlanacak tek Avatar oyunu Reckoning olmayacak. The Division’ın geliştiricisi Massive Entertainment, uzun süredir Avatar: Frontiers of Pandora üzerinde çalışıyor. Oyunun Mart 2023’te çıkış yapması bekleniyor.

2009 yılında vizyona giren Avatar, tüm zamanların en çok gişe hasılatı elde ede filmi konumunda. James Cameron imzalı ikonik yapım, dünya genelinde 2,8 milyar dolar kazanç sağlamıştı. 2019 yapımı Marvel filmi Avengers: Endgame, 2,7 milyar dolar ile Avatar’ı takip ediyor.

Avatar of Berk Baylançiçek
Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Daha önce Tamindir, Webtekno ve SDN gibi sitelerde içerik editörlüğü yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol