Avatar: Frontiers of Pandora Çarpıcı Bir Fragman İle Tanıtıldı

Filmiyle büyük gişe başarıları elde eden Avatar önümüzdeki dönemlerde PC ve konsollara geliyor.

Avatar: Frontiers of Pandora, E3 2021 için Ubisoft Forward konferansının büyük finali olarak tanıtıldı. Birkaç yıl önce duyurulan ve Massive Entertainment’ta geliştirilmekte olan oyun, gelecek yıl PC, yeni nesil konsollar, Google Stadia ve Amazon Luna’da piyasaya sürülecek.

Avatar Frontiers of Pandora

Avatar: Frontiers of Pandora, Lightstorm Entertainment ve Disney ile işbirliği içinde bir Ubisoft stüdyosu olan Massive Entertainment tarafından geliştirilen birinci şahıs, aksiyon-macera oyunudur. Snowdrop oyun motorunun en son yinelemesi kullanılarak inşa edilen ve yeni nesil konsollar ve PC için özel olarak geliştirilen Avatar: Frontiers of Pandora, sürükleyici, açık bir dünya deneyiminde tüm güzelliği ve tehlikesiyle Pandora’nın çekici dünyasına hayat veriyor.

Bu yeni, bağımsız hikayede bir Na’vi olarak oynayın ve Pandora’nın daha önce hiç görülmemiş bir parçası olan Batı Sınırında bir yolculuğa çıkın. Eşsiz yaratıkların ve yeni karakterlerin yaşadığı canlı ve tepkisel bir dünyayı keşfedin ve onu tehdit eden zorlu RDA güçlerini geri püskürtün.

Ünlü film yönetmeni James Cameron daha önce şunları söylemişti: “Beni Massive hakkında etkileyen şey, grubun bu projeye olan tutkusu ve Snowdrop oyun motorunun gücüydü. Ubisoft’un Massive Entertainment’taki ekibinin Pandora’nın güzelliğini ve tehlikesini hayata geçirmek için kesinlikle doğru ortaklar olduğuna inanıyorum.”

Aşağıdan oyun için yayınlanmış olan muhteşem fragmanı izleyebilirsiniz. Oyunda kullanılan Unreal Engine 5 motorunun güzelliklerini görebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol