Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

923 TL Değerindeki Aksiyon Rol Yapma Oyunu Game Pass’e Geliyor

Focus Entertainment tarafından yayımlanan aksiyon rol yapma oyunu Atlas Fallen'ın yakında Xbox Game Pass kütüphanesine ekleneceği bildirildi.

Microsoft’un abonelik hizmeti Xbox Game Pass, son dönemin en çarpıcı aksiyon-macera rol yapma oyunlarından birini kütüphanesine katmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz yıl Focus Entertainment tarafından Xbox Series X/S, PS5 ve PC için yayımlanan Atlas Fallen‘ın çok yakında platforma ekleneceği bildirildi.

Yeni Game Pass oyunlarını resmi duyurudan önce ortaya çıkarma konusunda başarılı bir sicile sahip olan eXputer yazarı eXtas1s, Deck13 imzalı yapımın temmuz ayının ikinci yarısında Microsoft’un abonelik hizmetine yapılacak eklemeler arasında yer aldığını iddia etti. eXtas1s ayrıca geçtiğimiz günlerde Game Pass’e yakın gelecekte üç Activision Blizzard oyununun geleceğini de öne sürmüştü.

Atlas Fallen Game Pass Kütüphanesine Ekleniyor

Atlas Fallen, Metacritic’te 64 (PS5), 68 (Xbox Series X/S) ve 71 (PC) puanlarına sahip. Steam‘e baktığımızda ise yazılan kullanıcı değerlendirmelerinden yüzde 68’inin olumlu olduğunu görüyoruz ki, bu da oyuna yönelik beğeni düzeyi konusunda bizlere bir şeyler anlatıyor. Aksiyon RPG’si, AAA ölçeğinde lanse edilmesine rağmen bu seviyeden uzak olduğu hususunda eleştiri alıyor.

atlas fallen game pass

Oyunun resmi açıklamasına göre Atlas Fallen sizi antik gizemler ve tehditlerle dolu yarı açık bir dünyaya götürüyor. Antik tehlikeler, gizemler ve geçmişin parçalarıyla dolu zamansız bir diyarın kumlarında süzülecek ve insanlığı yozlaşmış tanrıların gazabından kurtacaksınız. Macera boyunca efsanevi canavarları avlayacak, güçlü, şekil değiştiren silahlar ve yıkıcı yetenekler kullanarak ölümcül savaşlar yapacaksınız.

Öte yandan Xbox Game Pass‘in üyelik ücretlerine yüzde 50 civarında bir zam geldi. Ayrıca platformun abonelik modelinde de değişikliğe gidiliyor. PC ve konsol planları 159 TL’den 209 TL’ye çıkarken, Ultimate ise 309 TL oldu. Daha fazla ayrıntı için konuya ilişkin hazırladığımız haberimizi okuyabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.