Athena Online

BROWSER
Takip Et
1

İncelenmemiş

5.5

Kullanıcı

Athena Online Açıldı, Yeni Oyuncularını Bekliyor

Tarayıcı tabanlı olarak oynanabilecek Athena Online, yeni oyuncularını bekliyor.

Amerika’da ve Avrupa’da binlerce sunucu üzerinden oldukça büyük bir oyuncu kitlesine hitabeden Athena Online, baştan sona Türkçe dil desteği ile ülkemizde de sunucularını açtı. Athena Game tarafından yayınlanacak olan oyunu, herhangi bir indirme yapmadan tarayıcı üzerinden oynayabiliyorsunuz. Tarayıcı tabanlı olmasına karşın başarılı bulduğumuz görsellere ve animasyonlara sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Türkiye’nin ilk 3D görsellere sahip MMORPG’si olacak oyunda, mitolojik figürler ve fantastik canavarlarla örülü büyüleyici bir dünyanın kapılarını aralayabilirsiniz. Görsel açıdan zengin bir içerik barındıran oyunun, tarayıcı üzerinden sorunsuzca oynanabilmesi takdirimizi kazandı diyebiliriz. Ayrıca indirebileceğiniz küçük giriş uygulaması sayasinde masaüstünüzde de Athena Online’a giriş yapabilirsiniz.

Oyunda Savaşçı, Okçu ve Büyücü olmak üzere üç farklı karakter sınıfı bulunuyor. Her bir karakterin kendine özgü yetenekleri, silahları ve zırhları mevcut. Seçeceğiniz karakter ile Athena Online aleminde tehlike ve heyecan dolu yolculuklara çıkabiliyorsunuz. Kanat, pelerin, pet ya da binek gibi yardımcı eşyalarla rakiplerinize üstünlük sağlama şansınız bulunuyor. Aynı eşyalar zindanlarda zafer elde etmenizi de sağlıyor.

Zindanlar, PvP arenaları, klan savaşları ve günlük görevler ile karakterinizin yeteneklerini geliştirip Athena Online evreninde söz sahibi olabilirsiniz. Farklı MMORPG oynanış tarzları arasında melez bir yapıya sahip olduğunu söyleyebiliriz. Athena Online’ı keşfetmek ve kayıt olmak için buraya tıklayarak hesap açma ekranına gidebilirsiniz. 

2 Yorum

  1. denemek için sabırsızlanıyorum

    Yanıtla
  2. Şimdi Türk Bir Firma Satin Alir Oyunu Birşey Yapamaz.Ordan Marketi Falan Pahali Olur Hersey Paraya Doner Oyunculara Bakılmaz Bu tarz her oyun Türkiyede Batti

    Yanıtla

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol