Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Assetto Corsa Competizione’a DLSS ve FSR Eklendi

Assetto Corsa Competizione'a vaat edilen Işın İzleme eklenmedi ancak yeni gelen güncelleme ile DLSS ve FSR desteği eklendi.

KUNOS Simulazioni, Assetto Corsa Competizione için yepyeni bir güncelleme yayınladı. Ekibe göre Güncelleme 1.8, oyunu Unreal Engine 4.26.2 sürümüne güncelledi; Oyuna AMD FSR, NVIDIA DLSS ve TAA Gen5 için destek ekledi. Bu yeni teknolojiler ile FPS değeriniz artacak.

Assetto Corsa Competizione 1.8 güncellemesi ile çok sayıda grafik dokusu da iyileştirildi. Örneğin, Unreal Engine sürüm değişikliklerini takip etmek için tüm pistlerde küresel aydınlatma ve pozlama güncellendi. Ayrıca, Unreal Engine sürüm değişikliklerini takip etmek için görsel ton eşleyici ön ayarlarını güncellendi.

Assetto Corsa Competizione’a Grafik Güncellemesi

Assetto Corsa Competizione

Tüm bunların yanı sıra özellikle hafif ıslaklık durumlarında araba sprey efektini, güncellenmiş sprey efektini takip etmek için yağmur damlası efekti oluşturma mantığını ve harici kameralarda yağmur gölgelendirici görünümünü iyileştirildi. Artık gölgeler çok daha gerçekçi olarak görünecek.

Assetto Corsa Competizione 1.8 güncellemesi ile bileşen tik frekansına bazı fizik motoru optimizasyonları da yapıldı Bu nedenle, yüksek sayıda YZ ile daha yumuşak tek oyunculu performans olacak. Ayrıca, ağır hesaplamalarda (eşzamanlı çarpışmalar gibi) tek çekirdeklerin aşırı yüklenmesi nedeniyle daha az ani artış olacak.

Şaşırtıcı bir şekilde KUNOS Simulazioni, 2019’da detaylı olarak tanıttığı ve oyunculara sergilediği Işın İzleme efektlerini henüz oyuna eklemedi. Her zaman olduğu gibi Steam, istemcisini bir sonraki başlatışınızda bu yamayı indirecek. Ayrıca buradan tam değişiklik günlüğünü de bulabilirsiniz.

Ayrıca 200 TL fiyat etiketi ile çıkış yapan oyunun Sonbahar İndirimleri kapsamında 67 TL gibi bir fiyata satıldığını da sizlere hatırlatmış olalım.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.