Assassin’s Creed Odyssey Switch Platformu İçinde Yayınlanacak!

Assassin's Creed Odyssey Switch platformuna da gelecek.

Konsol ve bilgisayar platformu oyuncuları tarafından sabırsızlıkla beklenen Assassin’s Creed Odyssey Ubisoft tarafından 5 Ekim’de yayınlanacak.

Bizleri bir nevi orta çağ savaşlarına götürecek olan oyun bugün gelen haberler ile Nintendo Switch platformu için de geliştiriliyormuş. Aksiyon rol yapma oyunu olarak oynayacağımız yapım Switch platformu oyuncuları tarafından da şu sıralar merakla beklenmeye başlandı. Nintendo fragmanı ile duyurulan yapımın Japonca dil seçeneğine sahip olması gözlerden kaçmadı.

İnternette yer alan iddialara göre Assassin’s Creed Odyssey’in Switch sürümü sadece Japonya’ya özgü olacakmış. Tabii bu konuda Ubisoft cephesinden herhangi bir açıklama yapılmış değil. Bizim tahminimizce Switch sürümü tüm dünyada farklı dil seçeneklerine sahip olarak yayınlanacak. Eurogamer’ın haberine görede oyun Japonlara özel bir sürüm olarak Switch platformu için yayınlacakmış.

Konuyla ilgili henüz net bir açıklama yer almıyor. İlerleyen haftalarda daha net bilgiler yayınlanacak.

5 Ekim’de PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformu için tüm dünyada yayınlanacak olan Assassin’s Creed Odyssey Switch fragmanı ile oyuncuları heyecanlandırmayı başardı.

Assassin’s Creed Odyssey Japonya versiyonuna ait fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>