Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Assassin’s Creed Mirage Yeni Modu Ertelendi

Assassin's Creed Mirage için iki yeni moddan biri ertelendi. Aralık ayı içerisinde yeni oyun + geliyor.

Ubisoft tarafından oyunculara sunulan Assassin’s Creed serisinin en yeni oyunu Mirage için yeni özellikler ve modlar gelmeye devam ediyor. Geliştirici ekibin belirttiğine göre geçtiğimiz haftalarda oyuna iki farklı modun geleceği aktarılmıştı. Ancak bu modlardan biri ne yazık ki ertelenmek durumunda kaldı ve şimdi sadece yeni oyun + modu oyuna dahil olmaya hazırlanıyor.

Yeni oyun + modunun haricinde bir diğer özellik olan ve tüm zorluk seviyelerinde kullanılabilen kalıcı ölüm modu ne yazık ki ertelenmek durumunda kalıyor. Dolayısıyla bu mod daha önce planlanan Aralık ayı güncellemesinin bir parçası olarak gelmeyecek. Ekip ertelenen yeni modun 2024‘ün başlarında yeni bir güncelleme ile beraber oyuna dahil edileceğini doğruluyor.

Mirage Yeni Özellikler Alıyor

Assassin’s Creed Mirage, 5 Ekim tarihinde PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S ve PC için piyasaya sürüldü. iPhone 15 Pro versiyonu ise 2024’ün başlarında çıkış yapmaya hazırlanıyor. Piyasaya sürülmesinden bir hafta sonra Ubisoft oyunun satışlarının oldukça yüksek olduğunu ve hem PlayStation 5 hem de Xbox Series konsollarında bugüne kadarki en büyük çıkış yapan seri oyunu olduğunu açıkladı.

assassins creed mirage sand

Mirage oyunu ilk etapta ek paket olarak planlanmıştı. Ancak geldiğimiz noktada oyun tam sürüme doğru çevrildi ve şimdi ise tam sürüm olarak karşımıza çıkan yeni bir deneyimi bizlere sunuyor. Oyun içerisinde Bağdat şehrinde bulunuyor ve burada Basim adlı bir karakteri kontrol ediyoruz. Serinin köklerine dönmeyi hedefleyen bu yapım içerisinde daha çok gizlilik odaklı bir içerik bizlere sunuluyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.