Arma 3’ün Yeni Modu Warlords Yayınlandı!

Arma 3 yeni bir çok oyunculu mod aldı.

2013 yılından bu yana sadece bilgisayar platformunda oynanan Arma 3 günümüze kadar oldukça geniş kitlelere yayılmayı başardı.

Devasa bir savaş atmosferinde gerçekçi bir yapıyla karşılaştığımız oyunda çok oyunculu olarak savaşlara katılıyor ve hayatta kalmaya çalışıyoruz. 20’den fazla aracın yer aldığı oyunda 40 farklı silah modeli yer alıyor. Dün yeni bir güncelleme alan başarılı savaş oyunu yeni modu olan Warlords’a nihayet kavuştu. Çok oyunculu bir moda olan Warlords ile oyuna ADR-97 silah paketi de eklendi. Ücretsiz olarak oyunculara sunulan güncelleme ile Warlords modu oyun içerisindeki yerini aldı.

İki farklı takımın mücadele edeceği yeni mod da oyuncular NATO ya da CSAT olarak taraflarını seçecek ve savaşa başlayacaklar. Güncelleme yeni bir modun yanı sıra ADR-97 silah paketini de oyunculara sunuyor. Bu paket içerisinde işimizi oldukça kolaylaştıracak içerikler karşımıza çıkacak. İki takım halinde savaşacağımız yeni çok oyunculu mod da oyunular Komuta Puanı da kazanabilecek ve rütbe atlayabilecekler.

1.86 sürüm numarasına sahip olan güncelleme ile oyuna dahil olan Warlords modu özel içerikler ile oyuncularına karşısına çıktı. Arma 3’e sahip olan tüm oyuncular güncellemeyi ücretsiz olarak indirebilirler.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol