Arena of Valor: Yeni Çağ

Takip Et
9.2

Kullanıcı

Ücretsiz Mobil MOBA Oyunu Arena of Valor: Yeni Çağ, Türkiye’de!

Dünyanın en popüler mobil MOBA oyunlarından Arena of Valor: Yeni Çağ, Türkiye pazarına resmen giriş yaptı. Ülkemize özel eklenen daha pek çok yenilikle oyuncularla buluşan oyunu ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Dünyanın en popüler mobil MOBA oyunları arasında yer alan Arena of Valor, yerel pazardaki büyüme planları, ülkemize özel içerikler ve yeni ismi Arena of Valor Yeni Çağ ile artık Türkiye’de.

Dünya çapında milyonlarca oyuncu tarafından oynanan Tencent Games’in 5v5 rekabetçi mobil oyunu, 100’den fazla seçilebilir kahraman seçeneğiyle birlikte mobil cihazlar için ücretsiz olarak indirilebilir ve oynanabilir durumda. MOBA türünü mobil cihazlarda 12-18 dakika gibi kısa sürelere indiren oyun, bu sayede istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde bu deneyimi yaşamanızı sağlıyor.

Arena of Valor Yeni Çağ, 5v5 Mücadeleler Sunuyor

arena of valor yeni çağ türkiyede

Tencent Türkiye Ülke Müdürü Aras Şenyüz, en yüksek kalite mobil MOBA deneyimini Türkiye’deki oyuncularımıza ücretsiz olarak sunmak istediklerini belirtti. “Yoğun bir çalışma ve yatırımlarımız sonucu Arena of Valor Yeni Çağ’ı, Türkiye’ye özel ismi ve içerikleriyle birlikte oyun severlerle buluşturmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz” diyen Şenyüz, sözlerine şöyle devam etti:

“Oyuncularımızın en iyi oyun deneyimini yaşayabilmesi için Türkiye sunucumuzu açmanın yanı sıra oyuna ilk günden Türk kültürünü entegre eden içerik çalışmalarımızı yaptık. Bundan sonraki süreçte de Türkçe seslendirme, yerel kahramanlar, kostümler, turnuvalar ve çok daha fazla güzel haberi oyuncularımızla paylaşmaya devam edeceğiz”

Arena of Valor Yeni Çağ 4.0 güncellemesi bu ay yayınlanmıştı. Ücretsiz MOBA oyunu, daha yüksek grafik kalitesi, yenilenen ve kolaylaştırılan arayüz, mevcut 100’den fazla kahraman kadrosuna yeni eklenen Aya, daha dengeli savaşlar, yeni sezon modu, yeni başlayacaklar için oyunun temellerini öğretecek bir mod ve MOBA tarihinde tamamen yeni bir deneyim olan gece ve gündüz değişim özelliği ile Türkiye’deki oyuncuların beğenisine sunuldu.

Türkiye’ye Özel İçerik ve Etkinlikler Olacak

Arena of Valor: Yeni Çağ, Türkiye’deki ilk yerel etkinliğine 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlaması ile başlıyor. Cumhuriyet Bayramı’ndan bir gün önce Arena of Valor’ın resmi YouTube hesabında yayınlanacak olan online etkinlikte, oyuncuların ilgi ile takip edeceği heyecan dolu bir influencer turnuvası gerçekleşecek.

Oyundaki Arthur karakteri için Türk motifleriyle süslenen kostüm, asker selamı, Osmanlı tokadı ifadeleri ve nazar boncuğu avatarı gibi Türk kültürünü yansıtan özel içerikler daha ilk günden Türkiye’deki oyuncuları bekliyor.

Arena of Valor Yeni Çağ, Türkiye yatırımlarına hız kesmeden devam edecek. Önümüzdeki süreçte oyuna Türkçe seslendirme, turnuvalar ve çok daha fazla özellik ekleniyor olacak. Ayrıca Tencent Games, oyunu geliştirmek için Türkiye’deki oyuncularından gelen geri bildirimleri dikkate almak istiyor. Arena of Valor: Yeni Çağ oyununu ücretsiz olarak buradan indirebilirsiniz.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol