Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Arcane 2. Sezonundan Fragman: Sevilen Seri, Final Yapıyor

League of Legends animasyon dizisi Arcane, heyecanla beklenen ikinci sezonu ile sonbaharda geri dönüyor. Riot Games ve Netflix, final bölümünden ilk fragmanı paylaştı.

League of Legends oyunundan uyarlanan ve Netflix‘in şimdiye kadarki en başarılı animasyon dizilerinden biri olan Arcane, önümüzdeki sonbaharda geri dönüyor. Netflix ve Riot Games, ikinci ve son sezonun resmi fragmanını ve görsellerini yayımladı. Hikayenin finalinde Jinx’in Konsey’e saldırısı, Piltover ve Zaun arasındaki çatışmanın hızlı bir şekilde ilerlemesine zemin hazırlıyor.

Arcane 2. sezon hakkında konuşan yapımcılar Christian Linke ve Alex Yee, “Arcane, daha kapsamlı hikaye anlatımı yolculuğumuzun ve Fortiche adındaki harika animasyon stüdyosuyla ortaklığımızın sadece başlangıcı” dedi. Akıllarında her zaman özel bir son olduğunu belirten ikili, “Arcane’in hikayesi bu ikinci sezonla tamamlanıyor, ancak bu Runeterra’da anlatmak istediğimiz birçok hikayeden sadece ilki” şeklinde konuştu.

Arcane 2. Sezon, Kasım Ayında Yayımlanacak

arcane 2. sezon ne zaman

Emmy Ödüllü League of Legends animasyon dizisi, önümüzdeki kasım ayında Netflix’te ekranlara geri dönüyor. Fortiche Animation tarafından yapılan Arcane’in seslendirme kadrosunda Hailee Steinfeld (Vi), Ella Purnell (Jinx) ve Katie Leung (Caitlyn), Reed Shannon (Ekko), Amirah Vann (Sevika), Mick Wingert (Heimerdinger), Ellen Thomas (Ambessa) ve Brett Tucker (Singed) gibi isimler yer alıyor.

İkinci sezonda kadroya eklenecek yeni isimlerin ise ilerleyen zamanlarda duyurulacağı açıklandı. İlk sezonu 2021 yılında yayımlanan Arcane, dört Primetime Emmy Ödülü kazandı. Bunlar arasında Olağanüstü Animasyon Programı ödülü de bulunuyor. Olağanüstü Animasyon Programı ödülünü kazanan ilk streaming dizisi olarak tarihe geçen yapım, The Game Awards‘ta ise En İyi Uyarlama ödülüne layık görüldü.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.