Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Aquaman 2’nin Son Fragmanı Yayımlandı

DC Extended Universe'ü sona erdirecek olan Aquaman 2 için yeni bir fragman yayımlandı.

Aquaman 2 vizyon tarihi ertelendi ancak artık filmin gösterime girmesine haftalar kaldı. Film için beklentileri yükseltmek isteyen Warnes Bros., film için yeni bir fragman daha hazırladı. Türkiye’de Aquaman ve Kayıp Krallık ismiyle vizyona girecek olan yapım ile Black Manta sahneye çıkacak. Kötü adam geri döndü ve her zamankinden daha da güçlü.

Bu kez Aquaman’ın tek başına baş edemeyeceği bu kötü adam, süper güçlü bir mızrak olan efsanevi Kara Üç Dişli Mızrak’a sahip. Aquaman, Black Manta ile savaşmak ve Manta’nın kaçırdığı yeni doğmuş bebeğini kurtarmak için hapsedilen kardeşi ve eski Atlantis Kralı Orm’un (Patrick Wilson) yardımına başvuracak. Tüm bu süreci aşağıdaki fragmandan görebilirsiniz.

Aquaman 2’den Yeni Fragman

Aquaman 2'nin Son Fragmanı Yayımlandı

Başrol oyuncusu Jason Momoa bir kez daha Aquaman olacak; Wilson ve Abdul-Mateen II’nin yanı sıra Dolph Lundgren, Nicole Kidman, Jani Zhao, Temeura Morrison ve Amber Heard da filmde yer alacak. Ben Affleck’in de son kez Batman rolünde yer alacağı söyleniyor ancak bununla ilgili bir kesinlik yok. James Wan da bir kez daha filmi yöneten isim olacak.

Aquaman 2, DC Extended Universe’ün (DCEU) on beşinci ve son filmi olacak. Zack Snyder’ın Man of Steel filmiyle başlayan 10 yıllık destan, Arthur Curry’nin ikinci bağımsız filmi sinemalarda gösterime girdiğinde sona erecek. Bundan sonra, DC Studios’un yeni ortak başkanları James Gunn ve Peter Safran, 2024’te animasyonlu Max serisi Creature Commandos ile başlayacak olan yeni görünümlü DC Sinematik Evreni’ni (DCU) başlatacak.

Aquaman ve Kayıp Krallık, 22 Aralık Cuma günü vizyona girecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.