Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

 

Aquaman 2 Fragmanı Öncesi Filmden Müthiş Görüntüler

DC yapımı Aquaman'in devam filmi Lost Kingdom için heyecanlı bekleyiş sürerken, ilk resmi fragmanın 14 Eylül Perşembe günü yayımlanacağını belirten kısa ancak etkileyici bir video paylaşıldı.

James Wan tarafından yönetilen Aquaman, beyaz perdedeki solo macerasına 2018 yılında başlamış ve kısa sürede müthiş bir etki yaratmıştı. Başrolünde Jason Momoa’yı izlediğimiz çizgi roman uyarlaması, dünya çapında toplam 1,15 milyar dolar hasılat elde etmişti. Ticari başarısıyla Warner Bros.’u mutlu eden DC filmi, tam beş yılın ardından geri dönüyor.

Wan’ın yönetmen koltuğuna geri döneceği Aquaman and the Lost Kingdom‘ın ilk fragmanının 14 Eylül Perşembe günü geleceği duyuruldu. Heyecanla beklenen devam filmine ilk bakışınızı gösteren fragman teaser’ı, baştan sona çılgınca bir macera izleyeceğimizi gözler önüne koyuyor. Büyüleyici görsel efektlerin kullanıldığı Aquaman 2, bilhassa su altındaki savaş sahneleriyle izleyicilere farklı bir seyir deneyimi sunmayı amaçlıyor.

Aquaman 2 Fragmanı 14 Eylül Perşembe Geliyor

aquaman 2 ne zaman

Warner Bros.’un Aquaman and the Lost Kingdom için paylaştığı snopsis şöyle:

Aquaman’i yenmeyi başaramayan Black Manta, bir kez daha babasının ölümünün intikamını alma amacıyla hareket ederek Aquaman’i sonsuza dek alt etmek için her şeyi yapacaktır. Bu sefer Black Manta her zamankinden daha heybetli; kadim ve kötü niyetli bir gücü serbest bırakan efsanevi Kara Üç Dişli Mızrak’ın gücünü kullanıyor. Onu yenmek için Aquaman, beklenmedik bir ittifak kurması için hapisteki kardeşi, eski Atlantis Kralı Orm’a başvuracak. Krallıklarını korumak ve Aquaman’in ailesini ve dünyayı geri dönüşü olmayan bir yıkımdan kurtarmak için birlikte farklılıklarını bir kenara bırakmaları gerekiyor.

Aquaman’i Jason Momoa, Orm’u Patrick Wilson, Mera’yı Amber Heard, Black Manta’yı Yahya Abdul-Mateen II, Atlanna’yı Nicole Kidman, King Nereus’u Dolph Lundgren ve Dr. Stephen Shin’i Randall Park canlandırıyor. Senaryosunu David Leslie Johnson-McGoldrick’in yazdığı filmi bir kez daha James Wan yönetiyor. Aquaman 2, 20 Aralık 2023 tarihinde vizyona girecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.