Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Apple İmzalı Severance 2. Sezonundan Haber Var!

AppleTV Twitter hesabından paylaşılan Tweetin ardından, hayranların Severance'ın 2. sezonu için heyecanı arttı.

Severance 2. sezonunun hâlâ bir yayın tarihi olmayabilir, ancak nihayet Apple TV Plus dizisinin bir sonraki bölümü hakkında belirsiz de olsa yeni bir bilgimiz var. Dün, resmi Apple TV Twitter hesabının, Adam Scott’ın karakteri Mark Scout’un 1. sezondaki fotoğrafını herhangi bir başlık veya başka bir bağlam olmadan yayınlamasının ardından hayranlar şaşkınlığa uğradı.

Bir izleyici yanıt olarak “Bize bir şey söyleyin @BenStiller” tweetini attı ve dizinin yönetmeni ve yönetici yapımcısı Stiller, “Üzerinde çalışıyoruz” yanıtını verdi. Ardından bir selamlama emojisi ekledi.

Severance Çekimlerine Ara Verilmişti

Apple İmzalı Severance 2. Sezonundan Haber Var!

1. Sezon neredeyse iki yıl önce Şubat 2022’de gösterime girmişti ve 2. sezon çekimleri aynı yılın sonbaharında başladı. Ancak çekim süreci, WGA yazarlarının 2023’teki grevi nedeniyle kesintiye uğradı ve o zamandan beri edindiğimiz bilgiler zayıftı ta ki Stiller dün çalışmaların hala devam ettiğini doğrulayana kadar. Popüler bilim kurgu gerilim dizisi Severance’ın ilk sezonunda, Lumon Industries’ten “ayrılan” bir çalışanını canlandıran Scott’ın yanı sıra Britt Lower, Zach Cherry, Christopher Walken, Patricia Arquette ve Jen Tulloch da rol alıyor.

İlk sezon, üç Altın Küre ve altı Emmy ödülüne aday gösterilerek çoğu izleyicinin 2022’nin en iyi dizileri listesinde bir numaraya yerleşmişti. Bir sonraki sezonda sabırsızlıkla beklenecek çok şey var; 2. sezonun yeni oyuncuları arasında ayrıca Gwendoline Christie, Alia Shawkat, Bob Balaban ve Merritt Weaver yer alıyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.