Apple Arcade’in Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Apple Arcade 19 Eylül'de satışlara açılacak.

Dün akşam saat 20:00 sularında yeni nesil teknolojik ürünlerini tanıtan Apple yine kullanıcılarına eşsiz bir deneyim sunacak. Dün yeni nesil teknolojiler arasında yer alan Apple Arcade’in fiyatı ve çıkış tarihi de teknoloji severler ile paylaşıldı.

Öncelik Apple Arcade’in ne olduğundan kısaca bahsedelim. Apple’ın App Store mağazası üzerinden geçiş yapılarak kullanılabilen Apple Arcade reklam içermeyen oyunları bünyesinde bulunduran bir yapıya sahip olarak karşımıza çıkacak.

Her yaştan kullanıcıya hitap edecek olan Apple Arcade’de reklamsız oyunların yanı sıra ücretsiz oyunlarda yer alacak. Özellikle çocuklar için sıkı önlemlere sahip olacak olan bu sistem çapraz platform desteği ile farklı platformlardaki oyuncuları da yan yana getirecek.

19 Eylül’de kullanıcılara sunulması beklenen Apple Arcade’de kullanıcılar herhangi bir internet bağlantısına da ihtiyaç duymadan oyunların tadını çıkarabilecekler. Tabii oyunları daha önceden indirmiş olmaları gerekiyor.

Abonelik ile çalışacak olan bu sistem yurtdışında aylık 4.99 dolar fiyat etiketine sahip olacak. Ülkemiz için bu sistemin fiyat etiketi henüz bilinmiyor. Ancak her kullanıcıya bir kereliğe mahsus 1 aylık deneme süreci ücretsiz olarak verilecek.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol