Apex Legends

MMOFPS
Takip Et
9.4

Mükemmel

7

Kullanıcı

Apex Legends’ın Üçüncü Sezonu 1 Ekim’de Başlayacak!

Apex Legends 1 Ekim'de yeni sezon için kapılarını oyunculara açacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Bu sabah haberlerimizde yer bulan Apex Legends, Crypto karakterinin üçüncü sezonda lansmana çıkacağını onaylamıştı. Yeni gelen bilgilere göre oyunun Eylül ayında yayınlanması beklenen yeni sezon 1 Ekim itibari ile oyunculara sunulacakmış.

blank

İlk iki sezonu ile oyunculara rekabetçi anlar sunan Apex Legends yayınlandığı günden bu yana milyonlarca oyuncu tarafından oynanmaya devam ediyor. Gerçek zamanlı olarak dünyanın dört bir yanındaki oyuncuları bir araya getiren yapım aldığı yeni karakterler ile de rekabetçi yapısı desteklemeye devam ediyor. Son olarak dün yeni karakteri olan Crypto’nun görsel sızıntısı ile gündeme gelen yapım bu sabah yeni karakterin üçüncü sezon ile oyuncuların karşısına çıkacağını duyurmuştu.

GamingBolt’un haberine göre yeni sezonun adı da Meltown olarak duyurulmuş. 1 Ekim’de hem konsol hem de bilgisayar platformu oyuncularına sunulacak olan Meltown beraberinde oyunculara yeni bir royale pass, yeni silahlar, dereceli seri 2 ve daha fazlasını sunacak.

Buna ek olarak oyunun ücretli kutulu sürümleri de 18 Ekim’de lansmana çıkacak. İki farklı kutulu sürümü oyuncular 20.00 dolar fiyat etiketi ile ayrı ayrı satın alabilecekler. Kutulu sürümlerde oyunculara 1000 Apex Coins’te verilecek.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol