Apex Legends

MMOFPS
Takip Et
9.6

Mükemmel

7.4

Kullanıcı

Apex Legends’ın Solo Modu Yayınlandı!

Apex Legends'ın solo etkinliği başladı.

Milyonlarca oyuncuya sürükleyici bir battle royale modu sunan Apex Legends 2 hafta önce yaptığı solo mod duyurusu ile oyuncularını heyecanlandırmıştı. 13 Ağustos itibari ile oyunun solo modu etkinlik eşliğinde oynanmaya başlandı.

Hatırlayacağınız üzere Respawn Entertainment yaklaşık 2 hafta önce bir duyuru yapmış ve Apex Legends için solo modun geleceğini ifade etmişti. 13 Ağustos’ta oyuna gelen Iron Crown Collection etkinliği ile oyunculara solo modda sunuldu. 27 Ağustos’a kadar devam edecek olan etkinlik boyunca oyuncular diledikleri gibi solo modun tadını çıkaracaklar.

Etkinlik ile beraber oyunculara çeşitli karakterlere ait olan 24 yeni Efsanevi ve Destansı eşya sunuluyor. Kronlar adında yeni bir para birimini de oyuna getiren etkinlik 27 Ağustos’ta sona erecek. Oyuna gelen solo modda etkinlik sonunda oyundan kaldırılacak. Yani solo mod şuan için kalıcı olmayacak. Ancak oyunculardan olumlu geri bildirimler gelirse eğer EA solo modu kalıcı hale de getirebilir.

Oyuncular etkinlik süresince özel zorluklar ile de karşılaşacak, günlük 20 mücadeleyi tamamlayan oyuncular 700 Apex Coins’i kazanabilecekler.

Iron Crown Collection etkinliği 13 Ağustos – 27 Ağustos tarihleri arasında yer alacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol