Apex Legends

MMOFPS
Takip Et
9.6

Mükemmel

7.1

Kullanıcı

Apex Legends’ın Bir Sonraki Etkinliği Olan Voidwalker Yarın Başlayacak!

Apex Legends'ın yeni etkinliği yarın başlayacak.

Milyonlarca oyuncu tarafından oynanmaya devam eden Apex Legends oyuncularının yüzünü güldürmeye hazırlanıyor. Haftalardır sessiz olan Apex yeni bir etkinlik duyurusu ile gündeme geldi.

Haftalık 8 milyon oyuncu kazanan Apex Legends bir yandan da oyuncu kaybetmeye devam ediyor. Gelirlerinde yüzde 74 düşüş yaşayan Apex Legends bir sonraki sınırlı süreli modunu duyurdu. Yeni sınırlı süreli modun adı Voidwalker olarak duyurulurken başlama tarihi ise 3 Eylül olarak ifade edildi.

PC Games N’in haberi ile edindiğimiz bilgilere göre Apex Legends 3 Eylül – 17 Eylül tarihleri arasında oyuncularına yeni sınırlı süreli etkinlik olan Voidwalker’ı sunacakmış. Oyunculara yeni içerikler kazandıracak olan bu etkinlikte oyuncular hem eğlenecek hem de rekabet dolu anlar yaşayacakmış.

Oyuncular Voidwalker etkinliğinde Project: Wraith tesisinin bir bölümünü keşfedecekler. Etkinlikte yeni  bir şehir içerisinde oyuncular mücadele edecek, şehri ele geçirmenin yollarını arayacaklar. Oyuncular etkinlikte keskin nişancı tüfeklerini ve av tüfeklerini kullanarak hayatta kalmaya çalışacaklar.

Etkinlikte yeni skinler, rozetler ve farklı ödüller kazanılabilecek. Etkinlik 2 hafta sürecek.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol