Apex Legends

MMOFPS
Takip Et
9.6

Mükemmel

7

Kullanıcı

Apex Legends’ın 8 Yeni Karakteri Sızdırıldı!

Apex Legends'ın 8 yeni karakteri daha Reddit'te sızdırıldı.

Battle Royale moduna sahip olarak 4 Şubat’ta konsol ve bilgisayar platformunda ücretsiz olarak yayınlanan Apex Legends, şu sıralar 50 milyondan fazla oyuncu tarafından oynanıyor. Tüm dünyada kitlesini hızla artıran yapım, bugün 8 yeni karakteri ile gündeme geldi.

Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz hafta yaptığımız Apex Legends haberlerinde oyuna yeni bir karakterin geleceğini ve sızdırılma ile bunu öğrendiğimizi söylemiştik. Yeni karakterin ismini ‘Octane’ olarak haberlerimizde paylaşmıştık. Bugün gelen haberler ile oyuna gelecek olan 8 yeni karakterin isimleri ve görüntüleri sızdırıldı.

PC Gamer’ın haberi ile edindiğimiz bilgilere göre Reddit’te yer alan veri madencileri Apex Legends’ı mercek altına almış. Oyunun yayınlanmasından bu yana çeşitli sızıntılar ile başarılı haberlere imza atan veri madencileri bu kez de oyuna gelecek olan 8 yeni karakteri Reddit üzerinde oyuncular ile paylaşmışlar.

Geçtiğimiz haftalarda yaptığımız haberlerde Octane ve Wattson adında iki karakterden söz etmiştik zaten. Bugün PC Gamer’ın yapmış olduğu haber ile 8 yeni karakterin isimleri belli oldu.

Twitter üzerinde de büyük yankı uyandıran bu sızıntı şu sıralar ilgiyle takip ediliyor. Oyun içerisinde yer alan ve yeni gelecek karakterlerin isimleri yukarıdaki görselde yer alıyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol