Apex Legends

MMOFPS
Takip Et
9.4

Mükemmel

7

Kullanıcı

Apex Legends’ın 2’nci Sezonu Hakkında Bilinenler!

Apex Legends’ın 2'nci sezonunda bizleri neler bekliyor.

50 milyondan fazla oyuncu tarafından Şubat 2019’dan bu yana oynanan Apex Legends bu yıl içerisinde mobil platformdaki oyuncularada sunulacak. Bugün oyunculara yeni sezonunu sunacak olan yapım, Wattson karakterini karşımıza çıkaracak.

Oyuncular tarafından merakla beklenen Apex Legends’ın 2’nci sezonu bugün başlayacak.  2’nci sezon ile oyun içerisine hem yenilikler gelecek hem de düzenlemeler gelecek. Yeni sezon ile birlikte elektrik akımlarını kontrol edebilen yeni karakter Wattson oyunculara sunulacak. Dişi bir karakter olan Wattson hızlı ve pratik bir yapıda olacak.

Uçan ejderhalarında yer aldığı yeni sezon oyunculara yeni silah ve yeni silah skinleri de sunacak. Mevcut harita içerisinde de oyunculara bazı düzenlemeler yer alacak. Harita üzerinde bazı yerleşim yerleri inşa edilirken haritanın daha geniş bir alana yayıldığı görülecek. Yeni sezon oyunculara daha sürükleyici ve rekabet ortamı sunacak. Ping sistemi üzerindeki iyileştirmeler daha fazla fps almamızı sağlanacak.

Türkiye saati ile 20:00’de yayınlanacak olan yeni sezon tüm dünyada merakla beklenmeye devam ediyor. Gelecek olan sezonun ne kadar bir dosya boyutuna sahip olacağı bilinmiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol