Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Apex Legends x Final Fantasy 7 İşbirliği Duyuruldu

Beklenmedik bir duyuru ile Apex Legends ile Final Fantasy 7 arasında bir işbirliği yapılacağını öğrendik.

The Game Awards 2023 sırasında Apex Legends ile Final Fantasy 7 Rebirth arasında geçiş yapılacağı duyuruldu. Hayranlar Final Fantasy Remake üçlemesinin bir sonraki bölümünü beklerken, kimse böyle bir işbirliği beklemiyordu. Yine de, Portal, Half-Life ve One Piece gibi çok büyük markalarla işbirliği yapan oyunun bu tarz etkinliklere ev sahipliği yaptığını daha önce de görmüştük.

The Game Awards 2023 etkinliği sırasında bir fragman aracılığıyla duyurulan işbirliği, önümüzdeki yıl Ocak ayında başlayacak ve Square Enix’in popüler oyunundan kozmetikler getirecek. Fragmana göre, Battle Royale’e Final Fantasy 7 Rebirth karakterlerini temel alan en az üç yeni görünüm gelecek. Özellikle Crypto, Cloud Strife görünümüne sahip gibi görünürken Horizon, Aerith gibi, Wraith ise Vincent Valentine gibi giyinmiş görünüyor.

Apex Legends x Final Fantasy 7 Etkinliği Ne Zaman?

Apex Legends x Final Fantasy 7 İşbirliği Duyuruldu
  • Apex Legends x Final Fantasy 7 Rebirth etkinliği 9 Ocak 2024‘te başlayacak.

Etkinliğe özel kısa bir sinematik de yayımlandı. Kısa animasyonda Horizon ve Wraith, Cloud‘un yere saplanmış Buster Sword’una benzeyen şeyi incelediğini gördük. Fragman daha sonra Crypto’nun silahı çıkarmayı başardığını gösterdi ve Battle Royale oyunundaki karakterlerin kılıcı salladığı oyun içi görüntülere geçiş yaptı. Etkinlikle ilgili ayrıntılar az olsa da bu, silahın bir şekilde kullanılabileceğini görüyoruz.

Ne yazık ki Apex Legends için yakında çıkacak olan Final Fantasy 7 Rebirth kozmetiklerinin nasıl elde edileceği belli değil. Bazen oyunda temalı öğeler için ödül izleyicileri bulunsa da Horizon, Crypto ve Wraith için bu yeni görünümlerin yalnızca Apex Coins aracılığıyla oyun içi mağazadan edinilmesi de mümkün. Ancak hayranların kesin olarak bilmek için geliştiriciden daha fazla bilgi beklemesi gerekecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.