Apex Legends

MMOFPS
Takip Et
9.4

Mükemmel

7

Kullanıcı

Apex Legends System Override Collection Etkinliği Yarın Başlıyor

Apex Legends için yarın kısa süreli yeni bir etkinlik başlıyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Apex Legends‘ın System Override Collection Etkinliği başlamasına sadece bir gün kaldı, Respawn, zaten çok konuşulan Evo Shield ve Heirloom işçiliği olan RNG’yi kaldıran LTM Deja Loot‘u tartıştıkları bir devstream (geliştirici yayını) yayınladı.

blank

Battle royale türünün gerçek bir e-spor haline gelmenin önündeki engeller hakkında çok şey söylendi, ana silah ve zırhın rastgele olması ya da daha yaygın olarak kısaltılmış haliyle RNG. Doğal olarak, Respawn Deja Loot’un çok fazla dahili testini yaptı ve sadece willy-nilly’yi atmıyorlar. En sevdiğiniz Apex Legends silahları her zaman aynı yerde olacak.

Evo Kalkanı’na gelince, Apex Legends’ın aldığınız hasarla seviyesi artacak olan gelen kalkanı, Respawn bu konuda oldukça ilginç bir şeye dikkat çekti. Yani, normal çekimde olduğu gibi, saksı çekimleri artık işe yaramaz veya karşı üretken olmayacaktır, çünkü her bir hasar size daha sonra bir avantaj sağlayacak.

Apex Legends’ın yeni zırhı, temeline benziyor, ancak etrafında bir hale olması dışında, size ilk seviyede 25 zırh, yani bir bar veriyor. 100 hasar yapmak, onu iki çubuk olan ikinci seviyeye yükseltir ve aynı miktar, zaten dört çubukta olan bir sonraki seviyeye yükseltir. Son seviye 5 bar olan kırmızı zırh olacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol