Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Apex Legends Mobile: Underworld Güncelleme Notları

Çelik kaplı iskelet, yarın akşam Underworld güncellemesi yayına girdiğinde Apex Mobile'ın efsane dizisine katılacak.

Apex Legends Mobile‘ın üçüncü sezonunu yarıladık ve geliştirici Respawn Entertainment, Sezon 3.5’un lansman tarihini ve ilk karakteri Revenant‘ı duyurdu. Tıpkı Ash gibi, Revenant da konsol ve PC oyuncuları için oyundaki yerini aldı.

Sezon 3.5 güncellemesi (resmi adı Underworld), tüyler ürpertici yeni bir battle pass’a ve tabii ki Revenant’ın kendisine ek olarak yeni kozmetikler ve sınırlı süreli etkinliklerden oluşan bir hazine içerecek. Ancak mobil oyun hayranlarının bu sezonu sabırsızlıkla beklemesi gereken tek şey bu değil; fragman yeni bir LTM’yi ve oyuncuların bir sürü bayram hediyesinin kilidini açmasını sağlayacak bazı yaklaşan etkinlikleri ortaya çıkardı.

Apex Legends Mobile: Underworld Güncellemesi

Apex Legends Mobile

Fragman, oyuncuların bir kez daha en sevdikleri donmuş cehennem manzarasına erişebileceklerini ve Underworld güncellemesi yayınlandıktan sonra World’s Edge haritasının harita rotasyonuna yeniden gireceğini duyurdu.

Underworld Battle Pass, oyuncuların oyundan beklediği standart 50 seviyeli kozmetik öğeleri ve diğer ödülleri içerecek. Kozmetikler, hem bayram tatili sezonuna hem de Underworld’ün Revenant isimli ölümsüz ilk efsanesine mükemmel şekilde uyan, karanlık bir dokunuşla bir tatil teması sunacak.

Loba’nın kadroya eklenmesiyle, oyuncuların yakında Revenant’ın ilk çıkışından kısa bir süre sonra kadroya eklendiğini görmeleri neredeyse bir garantiydi. İki efsane birbirinden son derece nefret etmekte ve Loba, Apex Games’e yalnızca ailesinin intikamını almak için katılmaktadır; Revenant’ın kadroya eklenmesi, Respawn’ın oyuncuların 3. Sezonda Fade ve Rhapsody gibi mobile özel efsaneleri eklemeyeceği iddiasını doğruluyor.

Underworld güncellemesi, Airdrop Update adı verilen yepyeni bir sınırlı süreli mod sunacak. Şu anda bu yeni LTM hakkında çok az şey biliniyor ancak tam teçhizatlı silahlarla dolu Care Packages’in bir rol oynayacağı anlaşılıyor. Fragman, bir oyuncu ölümcül bir Eternal-tier L-STAR’ı yağmalayarak ona doğru koşan bir Care Package’in inişini tasvir ediyor.

Apex Legends Mobile Season 3.5: Underworld bugün itibarıyla başladı. Oyun, Android ve iOS cihazlar için mevcut.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.