Apex Legends

MMOFPS
Takip Et
9.4

Mükemmel

7

Kullanıcı

Apex Legends’ın Revenant Karakteri Nasıl Yapıldı?

Apex Legends'ın yeni karakteri Revenant'ın nasıl geliştirildiği ortaya çıktı.

Günümüzün en çok oynanan battle royale oyunlarından bir tanesi olan Apex Legends bu yıl içerisinde hem Android hem de iOS platformlarına da çıkış yapacak. 4 Şubat’ta yeni sezonunu oyunculara sunan yapım, yeni karakteri Revenant ile haberlere konu olmaya devam ediyor.

Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz aylarda Reddit gibi forumlarda Apex Legends’a yeni gelecek olan karakterler hakkında sızıntılar yapılmıştı. 4 Şubat’ta yeni sezonunu oyuncular ile buluşturan yapımın yeni karakteri de Revenant olarak duyurulmuştu. Reddit üzerinde de sızdırılan bu karakter resmi duyuru ile netlik kazanmıştı. Yeni sezon ile oyunculara sunulan Revenant bugün de sahne arkası görüntüleri ile gündeme geldi.

Altchar’ın haberi ile edindiğimiz bilgilere göre Apex Legends’ın resmi Twitter sayfası üzerinden yeni karkater Revenant’ın nasıl yapıldığına dair sahne arkası görüntüler yayınlanmış. Oldukça titiz bir çalışmanın eseri olarak oyunculara sunulan Revenant aksiyon sahneleri ile herkesin beğenisini kazanacak. Geliştirici ekip hem oyunda hem de gerçek hayatta Revenant için birbirinden farklı aksiyon sahneleri planlamış ve yeni karakteri oyuna öyle dahil etmiş. Yayınlanan görüntüler de Revenant’ın nasıl bir geliştirme sürecinden geçtiği gözler önüne seriliyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol