Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Apex Legends Mobile Kapanıyor!

Apex Legends Mobile, yoğun rekabet öngörüsü nedeniyle tamamen kapatılıyor.

Apex Legends Mobile, bir yıldan daha kısa süredir yayında olmasına rağmen Electronic Arts ve Respawn Entertainment tarafından kapatılıyor. Apex Legends, ilk olarak 2019’da piyasaya sürüldüğünden beri birçok platformda popülerliğini korudu ancak Apex Legends Mobile, görünüşe göre EA’nın beklediği ilgiyi kazanamadı.

Apex Legends Mobile, PUBG veya Call of Duty: Warzone 2 gibi popüler battle royale oyunlarına erişimi olmayan Nintendo hayranlarının dikkatini çekmişti. Ancak yakında bu büyük rakipler için bir Nintendo Switch bağlantı noktasının gelmesi bekleniyor. Bu yüzden şirketin mobilden geri çekilmesi bence tam isabet oldu.

Apex Legends Mobile 1 Mayıs’ta Kapanıyor

Apex Legends Mobile

Respawn Entertainment, oyunun 1 Mayıs 2023’te kapatılacağını belirtti ve tüm uygulama içi satın alımlar bugün itibarıyla devre dışı bırakıldı. Apex Legends’ın diğer sürümlerine benzer şekilde, oyuncular mobilde de kozmetik satın alabiliyor ancak bu kozmetikler iade edilemiyor. Respawn Entertainment, bir duyuru aracılığıyla tüm ürünlerin 1 Mayıs’a kadar bir hesaplarda kalacağını belirtti.

Ancak geri ödeme isteyen oyuncuların Apple App Store veya Google Play Store ile iletişime geçmesi gerektiğini belirtti. Apex Legends; oyuncuların battle royale oynamadan önce imzaladığı EA Kullanıcı Sözleşmesinin şartları nedeniyle, oyuncular tarafından yapılan mikro işlemlerle ilgili herhangi bir yasal sorun yaşamayacak. Bu da oyun içinde para harcayan oyuncular için oldukça sıkıntılı bir durum yaratacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.