Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Apex Legends Mobile ‘En İyi Mobil Oyun’ Seçildi

Apex Legends Mobile, Android ve iOS'ta 'Yılın En İyi Oyunu' ödülünü aldı.

Apex Legends Mobile, lansmanından bu yana mobil oyun pazarını kasıp kavurdu. Apex Legends’in mobil sürümü, popüler battle royale türünün en yeni üyesiydi ve dünyanın çeşitli bölgelerinde büyük başarı elde etmişti. Artık oyun, hem iOS hem de Android’de Yılın En İyi Oyunu unvanını bile elde etti.

Bilmeyenler için Apex Legends Mobile, Respawn ve Electronics Art’ın popüler Apex Legends serisinin mobil sürümü. Diğer battle royale oyunlarına benzer şekilde, bireysel veya oyuncu takımlarının bir haritaya atıldığı ve ayakta kalan son takım veya kişi olmak için savaştığınız bu yapımın rakiplerinden farkı ise kahramanların benzersiz yetenek sistemi oldu.

Apex Legends Mobile Ödülleri Topladı

Apex Legends Mobile

Google Play Oyun Ödülleri 2022‘de Yılın En İyi Oyunu ödülünü kazanan oyun, Apple App Store Ödülleri 2022’de de iPhone’da Yılın Oyunu ödülünü de kazandı. Oyun, Diablo Immortal gibi diğer büyük mobil oyunlara rakip olmasına rağmen bu başarıya imza attı. PUBG Mobile ve hatta Battlegrounds Mobile India’nın (PUBG’nin Hindistan sürümü) yasaklanmasının ardından Apex Legends Mobile, çoğu PUBGM hayranının geçiş yaptığı oyun oldu.

Respawn Entertainment Kıdemli Ürün Direktörü Myke Hoff ve Respawn Entertainment Kreatif Direktörü Kevin Childress’e göre “Hindistan’da 3 şehirde sunucumuz var. PUBG Hindistan’da yasaklandığında sunucuları güçlendirdik ve Hintli oyuncuların ne istediğini anlamaya çalıştık. Oyuncularda bir akış gördük ve bu oyuncuların kalıcı olmasını umuyoruz.” ifadelerini kullandı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.