Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Apex Legends Mobile 5 Ülkeye Daha Geliyor

Apex Legends Mobile beta testleri devam ediyor ve Respawn Entertainment yaptığı açıklama ile oyunun 5 ülkeye daha geleceğini duyurdu.

23 Haziran 2021 Çarşamba günü, Apex Legend’in yaratıcısı Respawn Entertainment’ın resmi Twitter hesabı, oyunun mobil versiyonu için kapalı betanın beş ülkeye daha genişlediğini söyleyen bir tweet paylaştı.

Apex Legends Mobile
Apex Legends Mobile

Respawn tarafından duyurulduğu üzere, birkaç hafta içinde Endonezya, Peru, Kolombiya, Mısır veya Lübnan’dan oyuncular Apex Legends Mobile yakın beta programına kaydoldukları takdirde kapalı betaya erişebilecekler.

Oyunun kapalı beta için kendinizi kaydettirmediyseniz, nasıl yapabileceğinizi aşağıda anlatacağım.

Apex Legends; şu anda PS4, PS5, Nintendo Switch, Xbox One, Xbox Series X|S ve PC platformunda mevcut olan, oynaması ücretsiz bir battle royale oyunudur. Oyunun mobil versiyonu şu anda 2021 baharından itibaren beta testi ile çalışıyor.

Apex Legends Mobile Betaya Nasıl Kayıt Olunur?

Oyun direktörü Chad Grenier, resmi bir blog gönderisinde, “Oyunu’u bir dizi testle dünya çapında istikrarlı bir şekilde kullanıma sunacağız. Başlangıç ​​olarak Hindistan ve Filipinler’de bir dizi daha küçük kapalı beta testi yapacağız.”

Oyunun beta testlerine katılım ise oldukça basittir.

  • Google Play Store’a girin.
  • Arama bölümüne Apex Legends yazın.
  • Ardından, şu anda bir Android cihazında kullanmakta oldukları Google Play hesaplarına giriş yapmaları gerekir.
  • Bunu yaptıktan sonra, Ön Kayıt düğmesine tıklayın.

Bilginize, Apex Legends mobile daha küçük beta testleriyle gidecek. Ayrıca beta testi yalnızca Android platformunda mevcut (şimdilik).

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.