Apex Legends

MMOFPS
Takip Et
9.6

Mükemmel

7.3

Kullanıcı

Apex Legends Mobil Platforma Gelecek!

Apex Legends bu yıl içerisinde Android ve iOS platformu oyuncularına sunulacak.

4 Şubat’ta yayınlanması ile oyun dünyasında yüksek ses getiren Apex Legends yakında mobil platformda da yayınlanacak. Konsol ve bilgisayar platformunda 25 milyon oyuncu tarafından oynanan yapım, 2019 yılı içerisinde mobil platformdaki yerini de alacak. Yapım çapraz platform oyunu olarak mobil platformda oyuncularına sunulacak. Yapım Android ve İOS için geliştirilmeye başlandı.

2 milyon eş zamanlı oyuncu tarafından konsol ve bilgisayar platformunda oynanan Apex Legends, açık dünyası ve hareketli yapısı ile şuanda dünyanın dört bir yanında ücretsiz olarak oynanmaya devam ediyor. Sadece 3 günde 10 milyon oyuncuya ulaşan yapım yakında ek oyun modları da alacak. PUBG ve Fortnite’a rakip olarak şu sıralar adından sık sık söz ettiren yapım, kendine has silah modelleri ile de konuşulacak.

Tweaktown’ın yapmış olduğu habere göre Electronic Arts’ın CEO’su Andrew Wilson yaptığı açıklama da oyunun 2019 içerisinde Android ve İOS platformuna geleceğini belirtmiş. Espor konusunda da önemli adımlar atacaklarını belirten Andrew Wilson, oyunun mobil platformlarda çapraz olarak da oynanabileceğinin altını çiziyor.

Yayınlanalı 1 hafta olmasına rağmen 25 milyon oyuncu sayısını deviren yapım, mobil platformlar ile daha fazla oyuncuya hitap etmeyi hedefliyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol