Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Apex Legends: Magic Witch Duyurulmadan Sızdırıldı

Fight or Fright'tan sonra bir sızıntı, Apex Legends'ın battle royale'in 15. Sezonu için geçerli ödüller içeren başka bir etkinlik hazırladığına işaret etti.

Yeni yayınlanan bir sızıntıya göre, Apex Legends‘ın yeni silahlar ve karakterler görünümlerle dolu yepyeni bir etkinliği olacak. Geliştirici Respawn Entertainment, oyunda yaşanan mermi yükleme hatasını düzeltmek için güncelleme yayınlayacaktı. Ancak görünen o ki geliştiricinin başka güncellemeleri de olacak.

Apex Legends’ın 15. Sezonu bu ay başladı ve Şubat 2023’e kadar sona erecek. Eclipse adlı 15. Sezon, yeni harita Broken Moon‘u, çıkarma içeren Legend Catalyst‘i ve Ash, Revenant, Catalyst, Seer için yeni görünümleri içeren Goth adlı savaş bileti sunuyor. Bu sezon uzun süreceğinden dolayı, geliştiriciler oyuncuları meşgul edecek birçok güncelleme yayınlayacak.

Apex Legends Bu Sezon Birçok İçerik Güncellemesi Yapacak

Apex Legends

İşte bu güncellemelerden biri de sızıntı sahibi Senos’un Twitter hesabından açıklandı. Sızıntıya göre Magic Witch; RE45, Sentinel, Devotion ve Rampage dahil olmak üzere çeşitli silahlar için görünümler içerecek. Oyuncu topluluğunun yakından tanıdığı veri madencisi, şu an için görseller açıklanmamış olsa da karakterlerin etkinlik kapsamında destansı görünümler alacağını da belirtti. Ağustos ayında yayınlanan bir başka sızıntıda Senos, destansı görünümlerin Ash, Lifeline, Revenant, Valkyrie ve Rampart için geleceğini bildirmişti.

Genellikle sızıntılarda olduğu gibi, Senos tarafından yayınlanan bilgiler değişebilir. Apex Legends, sızıntılara yabancı değil çünkü bu sene Beast of Prey Collection etkinliğinden bilgiler de sızdırılmıştı. Sızıntılar ayrıca Cadılar Bayramı görünümlerini ve oyunun Call of Duty’s Gun Game gibi bir oyun moduna sahip olma olasılığını da ortaya çıkardı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.