Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Apex Legends: Catalyst Yetenekleri Neler?

Kapıları Barricade ile güçlendirin, düşmanlar yakındayken Piercing Spikes isimli dikenleri kullanın veya düşmanları yavaşlatmak ve kör etmek için Dark Veil ile devasa bir duvar oluşturun.

Apex Legends: Sezon 15 Eclipse‘in lansmanı öncesinde Respawn Entertainment yeni bir fragman yayınladı. Şirket, bu kez dikkatimizi Catalyst olarak bilinen Tressa Smith’e çekti. Yeni karakterin tüm yetenekleri açıklandı.

Cleo’nun paramparça olmuş uydusunu kurtarmaya çalışan Catalyst, en yeni oynanabilir karakter olarak çeşitli savunma yöntemleriyle manyetik sıvısını kullanacak. Gelin yeni kahramanın yeteneklerine yakından bakalım.

Apex Legends: Catalyst Yetenekleri

Apex Legends: Catalyst Yetenekleri Neler?

 • Gerçek Adı: Tressa Crystal Smith
 • Yaş: 29
 • Doğum Yeri: Boreas
 • Taktik Yetenek: Piercing Spikes
 • Pasif Yetenek: Barricade
 • Nihai Yetenek: Dark Veil

Apex Legends’in son kahramanı Catalyst’in pasif yeteneği, kapıları güçlendiren ve düşmanları durduran Barricade. Boş çerçeveler bile güçlendirilebilir. Catalyst’in taktiksel yeteneği ise düşmanlar yakındayken sivri uçlara dönüşebilen ve manyetik sıvıları fırlatan Piercing Spikes. Catalyst, bu yeteneklerinin tümüne karşı bağışık ve hasar almaz.

Son olarak, muazzam bir manyetik sıvı duvarını inşa eden ve yükselten nihai yeteneği ise Dark Veil. İçinden geçen rakipler yavaşlayacak ve kısa bir süre için kısmen kör olacak. Bu sırada yavaşlayan ve körleşen rakiplerinizi avlamak ise çocuk oyuncağı olacak.

Apex Legends: Eclipse 1 Kasım‘da başlayacak ve yeni bir harita olan Broken Moon, yeni bir Battle Pass ve hediye verme sistemini oyuna dahil edecek. Oyunun ilk trans karakteri olan Tressa’da bu güncelleme ile oyuna dahil edilecek. Daha fazla ayrıntı ve güncelleme haberi için bizleri takip etmeyi unutmayın!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.