Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Apex Legends’ta Hediye Gönderme Nasıl Yapılır?

Oyuncular 1 Kasım'dan itibaren Apex Coins ile Mağazadan Hediyeler satın alabilecek ve platformdan bağımsız olarak oyun içi bir arkadaşlarına gönderebilecek.

Oynaması ücretsiz battle royale oyununun 15. sezonu olan Apex Legends: Eclipse, yeni kahraman Catalyst, yeni bir harita ve birçok yeni güncelleme olacak ancak, aynı zamanda oyuncuların yıllardır talep ettiği önemli bir özellik de oyuna eklenecek. Artık, arkadaşlarınıza veya istediğiniz kişilere hediye gönderebileceksiniz.

Apex Legends hediye gönderme süreci için yine Mağazadan Apex Coins ile ürün satın almanız gerek. Kahramanları ve silah görünümlerini veya tüm paketleri hediye edebileceksiniz ve her 24 saatte bir beş adete kadar Hediye gönderebileceksiniz. Bir oyuncu Hediye aldığı anda envanterine gelecek ve gelen kutusu aracılığıyla bilgilendirilecek.

Apex Legends Hediye Gönderme Şartları

Apex Legends

Yine de Apex Legends’ta Hediye gönderme için birkaç koşul olduğunu belirtelim. İlk olarak, hesabınızın seviye 10 olması ve alıcılarla en az iki hafta oyun içinde arkadaş olmanız gerekecek. Giriş Doğrulamasının da etkinleştirilmesi ve hesabınızın iyi durumda olması gerekecek.

Tüm bu koşulları yerine getirdiğinizde, platformdan bağımsız olarak Hediye gönderebileceksiniz. Yine de dikkatli olun, bir Hediye satın alındığında iade edilmez durumda olacak.

Apex Legends: Eclipse ise Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5, PC ve Nintendo Switch için 1 Kasım’da başlayacak. Sezon 15 çok büyük beklenti yarattı çünkü Sezon 14 ile oyun, yeni bir döneme girdi ve rekor üzerine rekor kırdı. Bakalım yeni sezon nasıl olacak? Önümüzdeki haftalarda daha fazla ayrıntı için bizi takip etmeye devam edin!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.