Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Anno 1800 Konsollara Geliyor!

Ubisoft'un popüler şehir kurma oyunu Anno 1800'ün konsol sürümü duyuruldu ve ön siparişler başladı.

Ubisoft, gerçek tarihe dayalı şehir kurma oyunu Anno 1800‘ün 16 Mart’ta PS5 ve Xbox Series X/S’ye geleceğini duyurdu. Console Edition olarak adlandırılan konsol sürümü, eksiksiz bir oyun deneyimini içerecek ve tamamen yeniden tasarlanmış olarak konsollar için arayüz ve kontroller sunacak.

Anno 1800 Console Edition, Standart ve Deluxe olmak üzere iki farklı türde satışa sunulacak. Standart sürüm, PC’de piyasaya sürüldüğü süre boyunca aldığı tüm büyük güncellemelerle birlikte temel oyunu içerecek. Deluxe sürüm ise Yaya Bölgesi, Eğlence Paketi ve Canlı Şehirler olmak üzere üç adet kozmetik paket ile gelecek.

Anno 1800: Console Edition Fiyatı

Anno 1800 Konsollara Geliyor!

Standart sürüm 449 TL ve Deluxe sürüm ise 569 TL olacak. Oyunu ön sipariş verirseniz, dijital sanat kitabı ve oyun müziklerinin yanı sıra ek bonus kozmetik paketlere sahip olabilirsiniz. İmparatorluk Paketi ve Konsol Kurucu Paketi olmak üzere iki adet kozmetik ürün sahibi olabilirsiniz. Bunlar, oyunda size avantaj sağlamaz ancak görsel olarak kullanabilirsiniz.

Anno 1800, oyuncuları 1800’lerde geçen bir adanın başına getiren bir şehir kurma oyunu. Ubisoft’un popüler yapımı ilk olarak 2019’da PC‘de piyasaya sürüldü ve o zamandan beri, yerleşim yerleri inşa etme ve ayrıntılı ticaret ağları kurma şeklindeki temel oynanışını daha da genişleten epeyce güncelleme ve DLC sürümleri ile geliştirdi.

Oyunu PlayStation 5 için buradan ön sipariş verebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.