Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Animal Crossing Benzeri ‘Go-Go Town’ Duyuruldu

Renkli ve sevimli belediye başkanlığı görevleri yapmak istiyorsanız, Go-Go Town tam size göre bir oyun olacak.

Go-Go Town, Yonder: The Cloud Catcher Chronicles’ın yapımcılarından gelen oldukça sevimli bir oyun. Eski Activision ve Rocksteady gazilerinden oluşan bir stüdyo olan Prideful Sloth, en son oyunuyla Animal Crossing benzeri bir oyun ile karşımıza çıkıyor. Yalnızca mekanikleriyle değil, grafikleriyle de Animal Crossing’i andıran yapım, göze oldukça güzel görünüyor.

Pastel renkli kasabayı uykulu bir yerleşim yerinden turizm ticaretinden gelişen hareketli bir şehre götürme görevi ile Go-Go Town’da belediye başkanı görevini üstleneceksiniz. Fragmanın görünüşüne göre, insanlardan, antropomorfik hayvanlardan ve uzaylılardan oluşan koca bir şehirden sorumlu olacağız. Grafikleriyle de oynanışıyla da oldukça sevimli bir yapım var karşımızda.

Go-Go Town Neler Sunacak?

Animal Crossing Benzeri 'Go-Go Town' Duyuruldu

Şehrinize ve vatandaşlarına sağlamak için yollar, nehirler, tarlalar ve daha fazlasını yapmak için araziyi terraform etme (dünyalaştırma) seçeneği ile yeni şehrinizde inşaattan ulaşıma kadar tüm kararları vermek size bağlı olacak. Balıkçılık ve çiftçilikten eski evleri onarmaya ve işletmeleri büyütmeye kadar pek çok şeyi kendiniz yapmanız gerekecek. Eşli oynanış ile arkadaşlarınızdan da yardım alabileceksiniz.

Hepsi daha büyük kalabalıkları ve dolayısıyla daha fazla parayı şehrinize çekmek için yapılacak. Ancak Animal Crossing gibi, Hareketli Kasaba’nın ada yaşamına kıyasla çok daha büyük ölçeğine rağmen burada kişisel bir dokunuş olduğunu söyleyelim. Oyunun kendine has oldukça sevimli bir havası yok desek yanlış olur. Tabii ki daha detaylı yorum yapmak için oyunun çıkış tarihini beklemek gerek.

Yıkık dökük binaları tamir ettikten, kasabayı dekore ettikten ve birkaç yeni dükkan inşa ettikten sonra, planlama şapkanızı takacak ve adanızı devasa bir hale getirebileceksiniz. Henüz çıkış tarihi açıklanmasa da, en son gelişmelerden haberdar olmak için Go-Go Town’ı Steam‘de istek listesine ekleyebilirsiniz. Oyunun çıkış tarihi yakında duyurulacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.